3 būdai tai žinoti gali būti laikas plaukų slinkimo gydytojui

13 lapkričio 2018

Jūs ketinate plikas. Tie trys žodžiai, niekas kada nors nori išgirsti. Deja, vyrų modelio nuplikimas yra realybė, kad daugelis iš mūsų susiduria su tam tikru mūsų gyvenimo momentu. Padaryti klausimais blogiau, maždaug 66% iš mūsų patirs vyrų modelio nuplikimas tam tikra forma mūsų 35-gimtadienio. Nesu čia tik kalbėti apie tamsa ir bausmė. Yra perspektyvių sprendimų rinkoje, kuris gali sustabdyti arba bent jau, sulėtinti jūsų plaukų slinkimas žymiai numeris. Bet kol jie dirbs, turite pastebėti ženklus ir imtis veiksmų.

Didžiausia problema su vyrų modelio nuplikimas yra tai, kad vaikinai yra linkę apsėsti apie jį ir leiskite plaukų slinkimas pabrėžti juos, bet dažniau nei ne, jie neturi imtis veiksmų. Kai tai turi daryti su neigimo ar skepticizmo, bet atrodo, lyg dauguma vyrų tiesiog nežino, kad yra gydymas - moksliškai įrodyta, FDA patvirtintas gydymo - tai gali padėti jiems išlaikyti savo plaukus. Ir tam, kad šių procedūrų dirbti, jums reikia vietoje plaukų slinkimas ir susitikti su gydytoju.

load...

Kada laikas pamatyti plaukų slinkimas gydytoją?

Jei kilo truputį barsto čia ir ten, jūs galite išeiti su naudojant kai over-the-counter plaukų produktų, pavyzdžiui, 5% minoksidilas ir stebėti savo pažangą. Be kitų aplinkybių, jūs norėsite suplanuoti su plaukų slinkimas gydytoją, kuris gali geriau padėti jums paskyrimą. Štai keletas požymių, kad tai laikas susitikti su plaukų specialistas.

1. Jūsų plaukai krenta, greitai ir staiga

Dažniau nei ne, vyrų modelio nuplikimas yra kažkas, kas atsitinka palaipsniui. Nors norma, pagal kurią žmonės praranda savo plaukus skiriasi nuo asmens ir paprastai lemia genetiniai, retai ji gali sukelti dideles gumulėlių plaukų iškrenta. Jei sukūrėte didelę plikas vietoje pažiūros naktį, ar jūs pastebiu plaukus iškristi dideliais kiekiais, jūs norite kuo greičiau suplanuoti su gydytoją. Tai gali būti kitų problemų, įskaitant neįprastai aukštą streso lygį, prasta mityba, ir kitų formų alopecija ženklas.

load...

2. Jūsų plaukų slinkimas gydymo programa neveikia

Taigi, jūs pradėjo naudoti 5% minoksidilio, plaukų priežiūros produktus su ketokonazolu, ir jūs netgi rezervavimo savo suvartojamų vitaminų, pavyzdžiui, biotino, bet jūsų plaukai vis dar iškristi. Pirma, tai puiku, kad jums pavyko sekti plaukus tūrio. Tai turėtų būti savaime suprantama, kad Jūsų gydymas programa neveikia taip, kaip jūs norite tikėjosi. Tai nereiškia, kad jūs pasmerkta tam plaukų slinkimo gyvenime, tai tiesiog reiškia, kad jūs ne rasti tinkamą programą, kuri dirba jums. Su plaukų slinkimo gydytojo pagalba, jūs galite ieškoti įvairių variantų, kad sustabdyti vyrų modelio nuplikimas ir, kai kuriais atvejais skaičių, sukelti plaukų atauga.

Daugiau:

3. Jūs įvedėte savo etapus plaukų slinkimo

Pasak Norwood masto vyrų modelio nuplikimas, kritinių etapų plaukų slinkimas yra iš IV stadijos tolimesne. Tai yra, kai vyrų modelio nuplikimas tikrai pradeda gauti pastebimas, o toliau jis progresuoja, tuo daugiau jums pradėti kurti, kad pasagos arba Cul de sac šukuosena. Jūs tikriausiai išgirsite plaukų slinkimas ekspertai kalbėti apie tai, kaip neįmanoma nustatyti nuplikimas, kai jūs pasiekėte šiuos etapus daug, bet tai nebūtinai tiesa. Nors tai tikrai lengviau sustabdyti plaukų slinkimą ir savo ankstesnėse stadijose, yra gydymas ten, kad dar gali dirbti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai susitikti su plaukų slinkimas gydytoją, kuris gali nukreipti jus teisinga linkme.

load...

Atsižvelgdama sveiką galvos plaukai pradeda su jumis

Jūs nustebsite, kiek jūsų sveikatos (ir net psichikos sveikatos!) Vaidina svarbų vaidmenį plaukų slinkimo. Jūsų plaukai klesti dėl įvairių vitaminų ir mineralų, paprastai rasti vaisių ir daržovių. Kai neduoda plaukus, ką jis turi, tu ją susilpninti ir padaryti jį linkę iškristi. Stresas taip pat vaidina svarbų vaidmenį plaukų slinkimo pagal gilina vyrų modelio nuplikimas, todėl įsitikinkite, kad likti atsipalaidavęs ir sveiki.

Nuplikimas neturi būti jūsų realybe. Yra įvairių gydymo ten, kurie buvo sėkmingai su dauguma vyrų, ir tikėtina, kad bus sėkmingas su jumis taip pat.

load...