22 įdomios ir seksualios šukuosenos natūraliai garbanotiems plaukams

9 lapkričio 2018

Jei jūs gimėte su garbanotais plaukais, youknow, kad ji gali bechallenging kartais, ypač kai jūs kovoja garbanos. Ir vėl, itcanalsobe Pasakų. Daugelis moterų renkasi perimti theirnatural garbanos ir parodyti juos išjungti.

Iki kito gabalo ar stiliaus, foto galerija kai seksualiausia, bounciest plaukai yra tikri, kad siūlo daug įkvėpimo.

Beachy garbanės

Gamtos garbanos nebūtinai reikalauja stilius, produktų ar daug darbo. ActressRachelle Lefevre uolų keletas paprastų Vėjuota paplūdimio bangos, kurie rodo, kaip tik mažas kiekis stilius gali sukurti nuostabų išvaizdą.

load...

Minkštas, raudona garbanės

Kuo ilgiau jūsų plaukai, tuo labiau jis bus prislėgti savo garbanas. Nors tai gali atrodyti šlubuoti, aktorė Jennifer Ferrin įrodo, kad ji gali atsipalaiduoti garbanos tiesiog nepakanka. Jos minkštos garbanėlių važiuoti, kad baudos linijos tarp curl ir bangos ir atrodo Pasakų su savo ryškiai raudonos spalvos.

Seksualus bangos garbanės

Dainininkė Shania Twain yra gražus plaukus su natūraliu bangos. Šis sumažinimas šiek tiek žemiau peties yra stulbinantis su akis kadravimo ūselių ir sluoksniuotos garbanos. Jos pabrėžia įvairių atspalvių rudos puikiai pabrėžti curl išlaikant natūralų, seksualus išvaizdą.

load...

Super ilgai garbanės

Jei norite eiti itin ilgai, jūsų garbanos gali atrodyti nuostabi. Dainininkė Eliza Doolittle myli šį išvaizdą ir nešioja jį grynu stiliaus. Netgi šiame ilgio, jos garbanos išlaikyti didelį matmenį. Tai greičiausiai pasirenkant tinkamus modeliavimo produktų garbanos rezultatas.

Vidutinės banguoti garbanės

Daugelis moterų su tiesūs plaukai bus eiti į didelį ilgio achievestunning garbanos kaip Lisa Edelstein. Jos vidutinio ilgio supjaustyti turi minkštą bangą, kad tikrai rodo off jo veidą labai žaismingai. Tai atrodo, kad jūs galite gauti su garbanoti geležies pagalbos taip pat.

Trumpas ir bouncy garbanės

load...

Tai yra mitas, kad jūs negalite eiti trumpas, jei jūsų plaukai yra garbanoti. Daugelis moterų įrodė seną Beauty "taisyklę" negerai ir aktorė Julija Garner yra vienas iš geriausių pavyzdžių. Tai labai reta pamatyti jai tiesūs plaukai ir jos bouncy garbanos arba didesnė jos pečių visada atrodo Pasakų.

Bob garbanės

Apsvaiginimo rinkinys garbanos, aktorė Janet Dacal plaukai yra tiesiog stebuklas. Jos raudoni spynos puikiai stilizuotas nepatogus rūšies būdas ir garbanėlių turi didelį sandarumą, kad prideda kūną. Jei turite baimę tapti poufballwith trumpesnis supjaustyti, ši nuotrauka turėtų būti įkvėpimo, kad jūs galite traukti ją išjungti.

Bounciest garbanės

Aptarkite bouncycurls! MusicianKimberly Schlapman žino, kaip dėvėti šią išvaizdą. Jos supjaustyti dažnai aplink pečių ir apima daug sluoksnių, kurie suteikia plaukus fantastiška ir įdomus formą. Šviesiaplaukė MOP tinka savo asmenybę puikiai ir tikrai išryškina jos veidą.

Tamsus spiralės garbanės

Kai jis ateina į tamsių spiralių dėvėti ilgas, aktorė Sofija Milošas turi išvaizdą prikaltas ir jūs retai pamatyti ją be jo. Jei laikytis kelių taisyklių gauti gerai apibrėžtas garbanos, kaip moisturizingand taikant produktus, o jūsų plaukai yra šlapias, šis stilius yra stebėtinai lengva prižiūrėti. Plius, tai smagi nušluoti pirštais per ir duoti kartais plaukų pasukt.

Peties ilgio garbanės

Dėl womenwith minkštesnė garbanos kaip MichellePfeiffer, jis gali būti lengvai galvoti apie vyksta tiesiai. Tačiau, kai jūs pažvelgti aktorė "daugeliui atrodo per metus, jūs pastebėsite, kad ji retai praranda savo natūralų banga visiškai. Ji vis dar įkvepia įvairaus amžiaus moterims ir tikrai gauna už kai kurie iš geriausių garbanotais plaukais moterims nei 50 balsą.

Daugiau:

Bouncy ir gražus garbanės

Anglų aktorė Aleksas Kingstonas yra dar vienas spalvingas moteris, kurie nebando kovoti savo garbanas. Ji dažnai nešioja juos shaggier, ilgai stiliaus ir turi rodyti išjungti savo pilnatvę. Tada vėl, ji sugriežtino juos už savo vaidmenį "ER" ir ant raudono kilimo, mes matome, kaip ji suteikia jiems super sexy išvaizdą.

Eikime natūralų curl

Aktorė Kyra Sedgwick turėjo garbanos metų. Ji nėra ištiesinti plaukus visą laiką, kaip ir daugelis kitų garsenybių, todėl šokas, kai ji daro. Vietoj to, mes dažnai pamatyti ją su šio natūralaus curl arba silpno bangos. Jei norite įkvėpimo, kaip universalus garbanoti plaukai, ištirti kai kurių savo išvaizda.

Kasdieninis garbanės

Melina Kanakaredes yra gražus spynos, kurios yra daugelio moterų pavydas. Subtilus akcentai tikrai padeda įrėminti jos gražus veidas.

Jos išvaizda yra kažkas, kad natūraliai garbanotas moterys gali traukti offevery dieną. Paslaptis yra iš stiliaus, ir kai jūs gaunate asmeninę rutinos žemyn, galite roko šią išvaizdą dieną ir naktį, kaip ji tai daro.

Brandus garbanės

Kate Capshaw anketa garbanos yra sodrus ir ji įrodo, kad brandžios moterys vis dar gali turėti smagi su theirringlets. Šis trumpas Bob tikrai netrūksta apimties ir sluoksniai yra Pasakų.

Moterims, kurie nori pereiti nuo Curly gryniesiems ir vėl, peržiūrintys Capshaw anketa daugelis atrodo gali parodyti jums, kaip tai daroma su klasės.

Didelis ir pabrėžė garbanės

Daug juodos moterys natūraliai garbanotais plaukais ir yra manygorgeous gamtos stilių pasirinkti iš. Tanika Ray yra žinomas dėl savo didelio plaukų ir tai smagu atrodo, kad visada yra Pasakų. Jūs dažnai pastebėsite, kad ji vaidina su pabrėžiama, kad akcentas tas gražias garbanas aikštelė.

Stora Ringlet garbanės

Jordin Sparks dažnai persijungia tarp savo natūralios plaukų ir super tiesūs išvaizdą. Bet jų tikrai tinka savo asmenybę, ir kai jos garbanos gauti tikrai stora, kaip tai, kad jie visą gyvenimą.

Jei norite eiti tiesiai, turite daug galimybių. Plaukų tiesinimo priemonės yra populiarus pasirinkimas African American plaukų thatgrows laikui bėgant. Kitas variantas yra keratino gydymas, kuris leidžia garbanės grįžti lėtai per kelis mėnesius.

Drąsiausias garbanės

Dainininkė Solange žino, kaip smagiai su savo natūralių plaukų. Jūs dažnai pamatyti jos eiti didelis ir drąsus, kaip šis, bet tada vėl galite rasti daug nuotraukų ja super minkštos, seksualus bangos. Jei jums reikia įrodymų, kad Pouf seksualus ir gražus, ji turi jį.

Garbanoti strypas garbanės

Didelis MOP garbanos gali būti vertinamas kaip prakeikimas ar palaiminimas. Aktorė Ana Shaffer aiškiai mato jį kaip palaima, nes jūs retai pamatyti ją be šio gražaus galvos pilnų, super storų garbanos. Jūs taip pat galite roko patogių spirales su garbanoti strypų pagalba.

Super įdomus garbanės

Tight garbanėlių yra parašas ieškoti aktorė Madison Pettis, ir jie yra taip smagu. Jos garbanos turėti puikią Atšokti ir jos stilistas tikrai žino, kaip dirbti sluoksnių. Klauskite tavo sumažinti sluoksniais ir net naudoti skustuvą. Tai itin svarbu siekiant išmokinti garbanės.

Pūstos-link garbanės

Kai jums tiesiog negali dirbti curl, smūgis jį. Jei atlikote šepetėlį jūsų plaukai, žinote šį išvaizdą nuo modelio Madison Stubbington. Jis sukuria minkštą, pūkuotas bangą, kad yra super mielas ir gana viliojanti tuo pačiu metu. Kontroliuoti tai tik šiek tiek, pridėti labai lengvas produktas, todėl užpūsti negauna pernelyg laukinis.

Elastinga garbanės

Brodvėjaus žvaigždė Genny Lis Padilla taip pat gerai žinomas už savo elastinga curl. Ji vilki jos tamsūs plaukai su tokia malone ir dažnai turi tuos sexy garbanėlių viršuje. Ji taip pat yra ne šukuosena ir puse į viršų, pusė žemyn išvaizdą meistras, kuris gali traukti visus, kad plaukus atgal ir vis dar atrodo karšta.

load...