20 žinomų brunetų su dideliais kirpėjais

12 lapkričio 2018

Pažvelkite, kad ilgai, storas, natūraliai banguotais plaukais. Kas žino, kiek ji yra reali, tačiau Penelope Cruz plaukai yra lašas miręs spalvingas.

Dėl šios išvaizdą:

Klauskite karamelinių akcentų, jei turite tamsūs plaukai. Keletas sruogų aplink veidą būtų spalvingas. Aš rekomenduoju BALAYAGE metodą, kai gaunate renginiai ant tamsių plaukų.

Ilgi plaukai reikalauja tam tikrų sluoksnių išlaikyti jį iš ketina šlubuoti ir A-eilutės (pouffy apačioje). Klauskite ilgą sluoksnių, kad nukentėjo ne smakro ir raktikaulio. Trumpesnis plaukai? Pradėti tuo skruostikaulių sluoksnius.

load...

Ilgos, šoniniai valomas kirpčiukai yra glostantis ant storo ilgais plaukais, kaip antai Cruz.

Neauga plaukai tai ilgi, jei jūsų veidas yra ilgas arba pailgas. Tai atrodo geriau tinka širdies veido formos merginas ir tuos su apvaliomis veidus. Ilgi plaukai atkreipia žemyn jau ilgą veidą.

Victoria Beckham

Šis spalvingas vokeliai supjaustyti veikia Victoria Beckhambecause ji turi super stiprus bruožus. Šis sumažinimas puikiai veikia beveik visose plaukų tekstūros iš straightto bauda iki garbanotas ir rupi.

Jennifer Aniston

Dar yra labiausiai žinomas karčiai Holivude, Jennifer Aniston "ai ilgas, dalių y bangos haveeveryone žalia pavydas.

load...

Norėdami gauti šią išvaizdą:

Paprašykite savo stilisto "gabalas Y sluoksnių." Jūs turite sluoksnius supjaustyti plaukus pradedant nuo nosies galiuko.

Svarbiausi yra būtina. Siūlyčiau BALAYAGE per folijos akcentų. Plaukų dažymo būdas yra kur kas daugiau gamtos ir stilistas gali kontroliuoti kur ryškumas eina.

Stiliaus, pridėti storinančius aerozolių ar putėsiai ant rankšluosčiu nusausintų plaukų. Blow sausus plaukus, scrunching gauti bangas.

Rihanna

Rihanna garsėja savo puikiais šukuosena. Ji puikavosi visų trumpų stilių rūšių per pastaruosius kelerius metus.

Audrey Tautou

Prancūzijos aktorė turi vienas iš mielais šukuosena visą laiką. Jos vokeliai išvaizda yra tobulumas.

Megan Fox

Ji Gražus ir retai turi blogas plaukų dieną.

Beyonce Knowles

load...

Atsiprašome Jus informuoti, bet Beyonce žinomų spynos nėra jos pačios. Ji sakė, kad dėvėti nėrinių priekyje peruką ar plėtinius. Tačiau ji pasirodė pratęsimas be kartkartėmis, rodo off jos gamtos spynos drėgname išvaizdą ar ilgą Bobas. Ir nors ji natūrali brunetė, jos karčiai dažnai balinti medaus Šviesūs ar lengvesni.

Angelina Jolie

Angelina yra žinoma daugiau jos lūpų, jos labdaros darbą, jos talento andher vados vaikų, nei ji yra plaukuose, bet ji garsi brunetė, vis dėlto.

Katie Holmes

Katie Holmes yra vienas iš tų retų žmonių, kurie tiesiog geriausiai atrodo su trumpais plaukais. Jos plaukų spalva yra spalvingas (ji kartais lengvesni nei šis) ir forma tinka jos veidą.

Norėdami gauti šią išvaizdą:

Jei turite apvalų veidą, jūs galite gauti šį pjūvį, tačiau įsitikinkite, kad jums gauti ilgesnį versiją. Trumpi plaukai išryškina tik apvalaus veido.

Klauskite dėl šios supjaustyti būti trumpesnis gale, palenkti į priekį, todėl pabrėžia savo jawline. Keletas ilgų, šoniniai valomas kirpčiukai apims aukštą kaktą.

Daugiau:

Jei turite garbanotus arba itin banguoti plaukai, suprasite, kad jūs būsite tiesinimo plaukus kiekvieną dieną, kad išlaikyti šį stilių. Šis sumažinimas geriausiai veikia moterų su tiesūs plaukai.

Julia Roberts

Absoliučiai spalvingas. Julia Roberts uolų kaštonų bangas, kurios tikrai patobulintas kai kurių plėtinių (nedaugelis iš mūsų gimsta su tokia natūraliai storos plaukai ir plėtinių Holivude yra bendro šių dienų krūtų implantų).

Jūs galite gauti Clip-ons ar pynimo. Yra daug versijų, tačiau visi jie kainuoja šimtus dolerių ir daugiau.

Kai plėtiniai yra, jums reikia mojuoti plaukus.

Salma Hayek

Ne kiekvienas gali dėvėti lazdas-tiesūs plaukai atsiskyrė per vidurį, bet Salma Hayek tikri CAN. Jūs galite gauti Hayek anketa blizgus butelyje, tačiau ji parodė ne geriausiai, kai ištiesinti su plokščiu geležies.

Dėl šios išvaizdą:

Tai viskas per spalvos, be jokių akcentų. Paklauskite savo Colorist apie glazūra po gausite jūsų plaukai dažyti. Ji iškelia savo plaukų spalvos gylis.

Šis sumažinimas kostiumus dauguma veido formų ir dirba daug ilgių. Tai puikus supjaustyti augti, ir šiuo ekonomiką, gauti sumažinimo, kuris truks keletą mėnesių yra labai svarbi.

Dženifer Lopez

Tai afavorite pjaustymu Jennifer Lopez. Spalvų ir sluoksniai yra puikus

Jennifer Garner

Jennifer Garner plaukai yra ne jos geriausių taškas. Ji paprastai nuotraukoje veikia apie prakaitavimas ir surišti į uodegą. Ji yra geriau žinoma dėl savo pakoregavau skruostikauliai, jos Bee-Stung lūpos ir jos mergina-šalia durų asmenybę. Bet ji yra garsaus brunetė, todėl ji daro thelist.

Norėdami gauti šią išvaizdą:

Pradėti su volumizer ar texturizer ant rankšluosčiu nusausintų plaukų. Šepetys produktas per plaukus (moterys paprastai praleisti šį žingsnį). Išdžiovinti plaukus su šerno šerių apvaliu šepečiu ir apdaila pagal garbanoti plaukai su didelio barelį garbanoti geležies.

Gisele Bündchen

Giselle plaukai yra būties Golden čia, o tai reiškia, ji vos daro šį sąrašą slenksčio. Vis dėlto, Bundchen tamsu spynos praskaidrino tik tiek, kad jie nėra šviesūs.

Dėl šios išvaizdą, džiovinimas plaukų tiesiai, bet ne išdžiovinkite ją visą kelią. Tegul ji airdry pabaigoje, todėl jis turi tik teisę sumą bangos (dauguma plaukai turi natūraliai bangą jį).

Kim Kardashian

Ji bandė būti šviesūs maždaug fiveminutes ir tada realybė žvaigždė Kim Kardashian karto dažyti plaukus tamsiai ir vėl.

Christina Ricci

Christina yra žinomas dėl savo bukais kirpčiukai ir jos didžiųjų šukuosena. Šis sumažinimas rodo off jos nuostabios akys.

Halle Berry ir jos vokeliai šukuosena

Halė puikiai supjaustyti jos ilgus plaukus prieš trumpų metų, išaugo jį ir tada nukopijuokite jį dar kartą. Ji atrodo nuostabiai šiame vokeliai šukuosena.

Natalie Portman

Natalie atrodo miela, nesvarbu savo šukuosena. Ji išbandyti vokeliai ir augo plaukus ilgai ir visada atrodo nuostabus.

Jennifer Hudson

Jennifer Hudson šukuosena čia yra miela.

Jessica Biel

Tikrai labiau žinomas dėl savo santykių su Justin Timberlake, Jessica Biel yra žinomas dėl savo spalvingas "bronde" (šviesūs / brunetka) spynos.

load...