20 patarimų moterims, norinčioms šokti blondinai

14 lapkričio 2018

Apsižvalgyti į moterų su šviesiais plaukais, ir jūs pastebėsite, kiek Shades of šviesūs yra. Yra braškių blond, purvinas šviesiaplaukė, bronde, platinos šviesiaplaukė, medus šviesūs, ir net rudi plaukai su šviesūs akcentai.

Jei galvojate apie vyksta Šviesūs ar balinimo savo natūralią spalvą, yra daug dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti prieš jus galvą į saloną. Ši plaukų spalva gali būti didelės priežiūros ir jūs turite keletą variantų, kai kalbama apie procesą. Jūs taip pat norite apsaugoti savo plaukus išlaikyti jis šviečia ir gražus.

load...

Kaip mes ištirti gražus šviesiaplaukė moteris kaip įkvėpimą, mes taip pat pereiti išilgai naudingų patarimų, kurie padės jums priimti geriausius sprendimus savo naują spalvą.

Spalvingas ledinis šviesūs

Kai žurnalai patars patamsinti plaukus rudenį ir žiemą, bet tai nėra būtina. Šviesūs plaukai gali likti labai šviesūs net ledinis šviesūs-į šaltesnis mėnesius tol, kol jūsų odos tonas yra glostantis prieš spalvos. Jūs taip pat galite suporuoti savo blondinai su ryškiais lūpų daugiau švenčių išvaizdą.

Šviesos šviesūs

Jei išnagrinėti vaiko plaukus, kad niekada nebuvo spalvos, pamatysite daug atspalvių. Už labiausiai natūraliai atrodančius šviesius plaukus, pasirinkti akcentai, o ne visa-per spalvą ir klauskite Colorist tapyti įvairiais atspalviais pora. Jūs galite padaryti lowlights ir pabrėžia, taip pat pridėtinės aspektą.

load...

Šviesūs pabrėžia ir lowlights

Plaukų, kad yra tik viena spalva gali būti vienspalvis, ir nuobodu. Maišymo lowlights ir pabrėžia gali duoti savo šviesius plaukus apibrėžimą, paliekant daugiau gamtos ieško.

Thebalayage metodas veikia wellfor akcentų ir gali būti geresnis pasirinkimas nei folijos, nes jis nutapytas. Kai jis ateina gauti puikius akcentus, tai geriausia palikti darbą profesionaliai.

Paryškinimas natūralų blondinai

Jūs padaryti gerą Šviesūs, jei jūs turėjote šviesius plaukus, kaip vaikas. Kai gaunate jūsų plaukai dažyti, jūsų stilistas turėtų imtis savo natūralų pagrindą svarstyti. Natūralu šviesūs plaukai net purvinas šviesiaplaukė kaip Beth Ostrosky Stern plaukai-yra puiki bazė akcentų.

Jei jūs neturite natūraliai šviesius plaukus (ir būkime sąžiningi, keletas moterys), jums gali tekti iškęsti procesą eiti šviesūs. Kai kurios moterys su tamsiais plaukais turiu eiti į saloną du kartus, vieną kartą balinimui ir vėl spalvos.

load...

Iš bronde grožis

Jennifer Aniston yra žinomas dėl savo plaukų. Kartais jis yra tamsesnis, bet ji paprastai nešioja kai šviesūs šešėliai, nors ji yra natūrali brunetė. Čia jos plaukai yra puikus bronde -somewhere tarp šviesūs ir brunetė.

Bronde plaukų spalva yra puikus pasirinkimas moterims, kurios šviesiai rudos plaukai, nes jūs neturite spalva visą galvą. Jūs galite turėti renginiai dažytos ant lengvesni poveikio.

Juoda ir šviesūs

Net Afrikos-Amerikos moterys gali eiti šviesūs ir ji gali būti labai ryškus. Nene Leakes iš "Real Housewives of Atlanta" garsėja savo šviesius plaukus. Tai dar labiau stulbinantis, nes ji saugo, kad puikus anglis juoda po, kuris yra Pasakų kontrastas.

Modernus platinos šviesiaplaukė

Dauguma blond atspalvių yra šiltas, tačiau, kai jis ateina į platinos, tai kietas visą kelią. Ir cool spalvos puikiai atrodo ant moterų su alyvuogių spalvos oda. Ši spalva yra toks lengvas tai beveik pilka ir tai yra absoliučiai spalvingas ir labai elegantiškos.

Šalto oro platinos

Platinum yra puikus spalva šaltesnis mėnesius. Norite kontrastą tarp jūsų plaukai ir oda, kuri yra, kodėl alyvuogių oda atrodo puikiai prieš ledinis blondinė. Super šviesiai, rožinės atspalvių oda gali tapti labai išplauta su šiuo blondinė.

Pagrindinio sviestinis šviesūs

Deborah Kaplano plaukai yra puikus pavyzdys savo pagrindinio sviestinis šviesūs plaukų spalvos. Jūs taip pat gali pasakyti, kad ji turi keletą atspalvių dažytos į plaukus, tikriausiai su BALAYAGE. Tai ne vienas milžinas pradalgė tos pačios spalvos, nėra tonų dimensijos čia, todėl jis atrodo dar natūraliau.

Spalvingas sviestinis šviesūs

Sviestinis šviesūs spalva veikia daug įvairių stilių plaukus ir tai puiki eiti į tiems, kurie nori klasikinis šviesiaplaukė išvaizdą. Tai puikus trumpas ir tiesus arba ilgas ir banguotas, nors tikėtina, kad šis spalvingas išvaizdą iš dalies sudaryta iš plėtinius.

Šviesiaplaukis fiziniam brunetė

Brunetės, kurie nori eiti šviesiaplaukė reikia apsvarstyti priežiūra dalyvauja. Spalva gali atrodyti visiškai Pasakų, kaip ji ant Ayla Kell, bet jums reikia gauti jūsų šaknys palietė iki kas šešias savaites arba tiek.

OMBRE šviesūs ir ruda

Daugiau:

Ombre plaukų spalva yra populiarus pasirinkimas brunetės, kurie nori eiti šiek tiek lengvesni nesikreipiant viskas per šviesūs. Jis kilęs iš prancūzų žodžio, kuris reiškia "nuspalvinta kaip gradiento."

Paslaptis į šią išvaizdą yra išlaikyti šaknis tamsiai o plaukai poilsio tampa lengvesni viduryje veleną naudodami BALAYAGE techniką. Tai puikus pasirinkimas, nes jis auga iš gražiai ir jūs neturite jaudintis dėl savo tamsiai šaknų rodymo.

Nuo rudos iki blonde

Jei svarsto vyksta šviesiaplaukė, bet reikia daugiau pasitikėjimo, Jennifer Lawrence rodo, kaip spalvingas ji gali atrodyti. Ji dažnai brunetė ir čia ji pasirinko eiti ryškiai blondinai su ilgą Bobas. Tai labai madingas, tačiau žaismingas, atrodo ir yra puikus prieš savo odos tonas.

Yra keletas natūralių blondinės

Nors galite pamatyti daug vaikų su natūraliai šviesiais plaukais, dauguma moterų, vaikščiojančių gatvėmis su aukso garbanos yra ne fiziniai blondinės.

Kaip mes amžiaus, mūsų plaukai yra linkęs patamsinti, kad bent pamazgos Šviesūs, jei ne tamsesnis. Pagrindiniai išimtys yra keletas Skandinavijos blondinės. Daugelis pradėti Super šviesūs kaip vaikai ir likti šiek tiek tikrąją versiją blondinės iki senatvės. Vis dėlto, šviesūs plaukai išlieka populiariausia plaukų spalva Amerikoje.

Eiti šviesiaplaukė į savo

Jums gali būti svarsto, ar spalva savo plaukus. Tiesa ta, kad daugeliui moterų tikisi eiti šviesūs, dėžutė spalva maynot būti geriausia idėja.

Namuose plaukų dažymas yra žmonių, kurie tiesiog nori eiti pora atspalvių lengvesni arba tamsesnė arba kurie nori padengti šiek tiek pilka. Viskas daug sudėtingiau nei kad turėtų būti tvarkomi profesionalas. Jei esate purvinas šviesiaplaukė, galite tai padaryti patys. Brunetės yra geriau eiti į saloną.

Blondinės ir kontrastas

Geriausi blondinės turi tam tikrą ryšį tarp jų veido ir savo plaukų kontrastą. Pavyzdžiui, jei turite tikrosios odos, jūs nenorite eiti per lengvas, kad tai vienas didelis plovimas tos pačios spalvos. Geriausias plaukų spalva leidžia dispersijos ir rodo off veidą.

Šviesiaplaukė procesas

Vykdami Blonder, jūs iš esmės turite tris galimybes. Jūs galite padaryti vieną procesą, pabrėžia, arba vieno procesą įdėta akcentų.

Vieno procesas spalva yra pigiau nei akcentų, bet atrodo daug labiau monochromatinės. Tai jau natūralus iš threecoloring variantų.

Kelly Osbourne plaukų spalva yra geras pavyzdys, plaukų, kad manimi buvo vieno tvarkomi. Yra labai mažai aspektas spalvos, bet jis vis dar gerai atrodo.

Gražus blond renginiai

Jei jūsų plaukai yra tamsiai visame jūsų stilistas gali beginby žaibas savo bazę šviesiaplaukė, naudojant vieno proceso spalvą. Tada ji gali pridėti akcentus sukurti gylį ir tekstūrą. Svarbiausi, kad plaukų atrodo daugiau gamtos ir saulės pabučiavo.

Sveikas šviesūs plaukai

Nepriklausomai yourhair sapnai yra, svarbu, kad jūs nuolat plaukus sveikatą galvoje. Jūs nenorite eiti per dvigubo proceso gauti šviesius plaukus, jei jūsų plaukai buvo chemiškai ištiesinti arba permed.

Jūs niekada neturėtų temą plaukai daugiau nei dviejų cheminių procesų metu. Tai kelia jums per didelis rizikos už žalą, kuri gali priimti arba ilgai remontuoti arba reikalauti didelį pjaustyti.

Aukštos priežiūra šviesūs

Turėkite omenyje, kad šviesūs gali būti labai didelės priežiūros plaukų spalva. Jūs turite įsipareigoti reguliariai korekcija ir pirkti tinkamus produktus laikyti jį ieško natūralūs ir švieži.

Išimtis yra, jei turite didelį šviesiaplaukė bazę ir nuspręsite gauti akcentai. Svarbiausi, ypač tiems, padaryta su BALAYAGE technika, augti natūraliai, nei plaukų, kad manimi buvo vieno tvarkomi.

Dėl šaknies augimo, viskas per dažymas reikės palietė iki kas ketverius iki aštuonių savaičių. Svarbiausi, kita vertus, gali trukti iki dviejų ar trijų mėnesių, priklausomai nuo to, kokios jums.

Veido kadravimo šviesūs

Jei sukelti užimtas gyvenimą, ir žinome, kad jūs negalėsite tomake reguliariai keliones į saloną, apsvarstyti veido kadravimo šviesiaplaukė renginiai ir lowlights vietoj viskas per spalvos. Kai jis auga iš, jis atrodys natūraliau, todėl daug lengviau prižiūrėti.

Trumpas arba ilgas šviesūs

Jei jūs gaunate naują supjaustyti ir spalva, tai rekomenduojama, kad jūs gaunate šukuoseną, prieš išvykdami į spalvą. Tai leidžia stilistas naudoti spalvą papildyti savo naują pjūvį.

Rita Hazan kartą sakė Marie Claire, kad moters plaukų spalva turėtų būti atvirkščiai proporcingas jos plaukų ilgis. Kitaip tariant, trumpesnis plaukai gali eiti lengvesni, o ilgiau plaukai turėtų būti šiltesnis ir gilesnis.

Apsaugokite savo blondinai

Spalvos šviesūs plaukai yra labiau linkusios į chloro ir saulės. Svarbu, kad youprotect jūsų šviesūs plaukai spalva išlaikyti jį nuo išblukimo ir gauti žalvarinis.

Apsauga gali prasidėti salone glazūra, tada pratęsti į produktų jūs naudojate. Jūs norite padengti plaukus, kad būtų išvengta blukimo nuo saulės, naudokite paaiškinami šampūnas blondinės, ir būkite atsargūs, kai stiliaus su šilumos.

load...