19 šukuosenų moterys savo 20s gali išsisukti

13 lapkričio 2018

Jei esate savo paauglių ir 20s, tai yra absoliutus geriausias laikas jūsų gyvenime išbandyti visus kirpimo, plaukų stilius ir plaukų spalvų tipus. Jūsų plaukai auga taip greitai, kaip ji kada nors bus gyvenime, todėl, jei jūs gaunate edgy Pompadour vienas mėnuo ir jums nuobodu su juo į kitą, jūs galite auginti jį į Bobas paskui dulkintis, tada pečių ilgio supjaustyti ir pagaliau į ilgus, Beachy bangų, kad jūs dėvėti aukšto plaukai surišti į uodegą, kaip aktorė ir modelis Nina Dobrev (g sausio 9, 1989) daro čia.

Ir kiekviename etape, galite pabandyti naują spalvą.

Šiuo 25, jums nereikės ieškoti juokinga nerijos (nors Elle MacPhersonwas arkliukas nerijos 2013 pavasarį, kai ji buvo artėja prie 50. Shelooked Amazing), jums bus ne atrodo kvailas per viršų mazgas ir jūs tikrai nebus abejojo, ar išeisite savo namą su rožinės spalvos plaukų.

load...

Tai sakė Helen Mirren neseniai sukrėtė rožinė plaukus ir ji gimė 1945 metais jūs matematikos.

Man nepatinka grožio taisyklės ir aš myliu taisyklėmis pertraukiklis, bet tai tiesa, galite išsisukti su daug daugiau savo 20s, negu galite savo 30s, 40s ir vyresni. Taigi sakau eiti į jį. Išsiaiškinti, kas jūs esate, kas atrodo, kad jums patogiausias. Eksperimentą. Galbūt jums bus dėkingi jums padarė daug metų į priekį, kai you'rean vyresni moteris.

Šioje galerijoje, aš funkcija nuostabų kirpimo, stilių ir spalvas, kad jūs galite išeiti su savo 20s. Tiesą sakant, visi moterų matomas šioje galerijoje yra jų 20s. Tegul eksperimentavimas pradėti (taip rašo tai pavydus 40 metų).

load...

Gamine: trumpi plaukai, ilgi kirpčiukai

Štai keletas dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti, už savo 20s (Aš esu šališkas šiuo visiškai puošnus gamine šukuosena pavaizduota čia, beje) šukuosena:

Patarimas # 1: Apsvarstykite savo karjeros tikslų. Savo 20s, jūs ieškote nustatyti sau karjerą. Jei esate labiau meniška profesija, galite išsisukti su funky išvaizdą, bet jei esate daugiau konservatorius profesijos galite pasirinkti daugiau profesinės išvaizdą. Jūs galite apsvarstyti nupjovė, kad ilgus plaukus trumpesnį supjaustyti. Check out this photo gallery Bob hairstyles.Tip # 2: eksperimentuoti su ilgio ir spalvos. Dabar pats laikas pamatyti, kaip jums atrodo super ilgais plaukais, tada nukirsk ją ir pamatyti, jei jūs imtis trumpais plaukais. Jūsų amžiaus, jūsų plaukai augs greičiau ir storesni nei bet savo gyvenimo laikotarpiu. Taigi mėgaukitės, o jūs turite jį. Plaukų spalva yra raktas į pertvarkas. Jei turėjo šviesius plaukus, kaip vaikas, jūs puikiai atrodo Šviesūs dabar. Błogosławiony su juodais plaukais? Pabandykite lengvesni rudos arba red.Tip # 3: Saugokitės klaidingą trumpos šukuosenos. Ką jūs nenorite atrodyti yra akcinė "mama" personažas. Pasirinkite trumpą atrodo, kad atitinka jūsų amžių ir naujausias tendencijas. Dėl kai kurių idėjų, patikrinkite 5 šilčiausias trumpi plaukai tendencijas.

load...

Arizona Muse ilga Bob šukuosena

Ji naudojama taip, kad kiekvienas norėjo Alexa Chung anketa dulkintis šukuosena. Dabar visi nori modelis Arizonos Muse anketa (gim rugsėjo 18 1988) ilgą bob šukuosena. Tiek daug dienoraščiai ir žurnalai featuring Arizona Muse ir jos Portretų šukuosena, ir tai iš tikrųjų vienas, kad atrodytų puikiai įvairaus amžiaus moterims.

Šis sumažinimas yra puikus natūraliai banguotais plaukais, garbanotais plaukais ir net tiesūs plaukai tol, kol jis turi natūralią bangą į jį. Jei turite garbanotus plaukus, įdėti tekstūrą pasta DAB ant rankų ir paleisti jį per plaukus prislėgti garbanos. Jei turite tiesūs plaukai, purkšti į sūraus vandens purslų ir Menkė plaukus, nes ji dries.Long plaukai gali būti didelės priežiūros, nes ji trunka amžinai išdžiūti ir gali atrodyti Susierzinate kai nėra stiliaus kasdien. Šis sumažinimas yra puikus motinos, nes ji gerai atrodo džiovinami ore, prapūsti džiovinti arba net iškedentas atgal į atsitiktinis plaukai surišti į uodegą.

A-Line (taip pat žinomas kaip "baigė bob") yra populiarus ilgio Bob variantas, nes ji suteikia stiliaus ir kitų vingrybių, kad kitaip nuobodus supjaustyti. Paprašykite savo stilisto sumažinti savo plaukus apie colio trumpesnis gale, todėl jį palaipsniui gauti ilgiau priekyje.

Ilgai Bob išaugo iš

Pavargote nuo savo ilgą Bob? Grow jį į swishy, ​​spalvingas pečių ilgio supjaustyti, kuris yra glostantis visiems.

"Just off paplūdimio bangos

Blake Lively (gimęs rugpjūčio 25, 1987) yra spalvingas plaukų galva čia. Jei turite ilgą, storą plaukų, jūs galite išeiti su šiuo išvaizdą. Net jei jūsų plaukai yra ant plono pusėje arba neauga ilgas greitai, galite netikras tai atrodo su plaukų plėtinių pagalba.

Aš einu lažintis, kad kiekvienas moteris Holivude turėjo šį šukuosena tam tikru savo gyvenimo tašką. Jis tiesiog niekada išeina iš mados. Tai atsitiktinis, Super seksualus ir mes visi žinome, vyrai myli ilgus plaukus.

Daugiau:

Paslaptis seksualus, Beachy bangos yra druskų. Purškimo jį, Menkė plaukus ir nešdinkitės. Gaukite savo receptą čia: druskos rūku Receptų plaukus.

Miley Cyrus platinos Pompadour

Kai Miley Cyrus (gimė lapkričio 23, 1992) išnaikintas plaukus į šią platinos Pompadour, blogų šėlsta. Cyrus yra ne svetimas eksperimentavimo. Man labai patinka šis šukuosena ant jos ir apgailestauju, kad mano 20s pilni nuotraukų man į beveik tą patį šukuosena ir tą patį plaukų spalvos.

"Blogger" Chiara Ferragni eksperimentai su raudona plaukai

Jos dienoraštis pavadintas po jos tipiškų blondinai plaukų spalvą, bet gerai žinomas tinklaraštininkas Chiara Ferragni yra visa informacija apie eksperimentuoti savo svetainėje (žr savo dienoraštį "The Blonde Salad" čia). Ji keliauja aplink pasaulį modeliavimo nuostabios rankines, batai ir drabužiai. Tai nenuostabu, ji dingo raudona čia ir su tokiu dideliu pasisekimu.

Ballerina bandelės

Kurį laiką ten, visi, kurie buvo kiekvienas vilkėjo savo ilgus plaukus rišti messily ant jų galvos. Nors kuodas dar aplink, ši versija yra daug mažiau Mussy. Tiesą sakant, tai balerina bandelė sėdi būdas aukštai, kaip matyti čia Hilary Duff (gimusiam rugsėjo 28, 1987) ir Sarah Hyland (bornNovember 24, 1990).

Yra minusus šio išvaizdą, įskaitant jums atrodyti kvailas, jei bandysite ištraukti šią funkciją, ir jūs turite ilgą veidą, kaip aš. Tai padės jums atrodyti arklio m. Negalima daryti.

Žiūrėti nuotraukas spalvingas balerina bandelės ir check it out, The Ballerina bandelė padarė Metų TOP 20 Šukuosena tendencijos sąrašą.

Pintinės yra didžiulis

Pintinės yra puikus būdas pridėti stilių į savo išvaizdą.

Normali, vidurinė dalis

Plaukų susprogdintas tiesiai ir atsiskyrė žemyn viduryje yra labai populiarus šiuo metu. Check out šių versijas seserys Kendall Jenner (gimęs lapkričio 3, 1995) andKylie (gimęs rugpjūtis 10, 1997).

Luisa Hartema Bobas - visi 3 variantai jų

Aš visa tai klasikinis Bob apie 20 septyniasdešimties. Taip, tai šukuosena jūsų močiutė gali pasidalinti su jumis, bet jei jūs bandote padaryti savo kelią į verslo pasaulį ar švietimo ar darbo, kur norite lipti laiptais, Bobo bus jums gerai. Ir jūs galite suknelė jį tiek daug būdų, kaip modelio Luisa Hartema (gimusio gruodžio 26, 1994) įrodo, čia.

Brooklyn Decker ilgai Bob

Esu GA-GA ilgą Bob ir aš ypač myliu šią versiją Brooklyn Decker (gimęs balandžio 12, 1987).

Bruklino Decker eina iš blondinės Brunette

Ruda yra šilčiausias spalva Jungtinėje Karalystėje dabar ačiū Kate Middleton (tai Kembridžo kunigaikštienė jums)). Taip pat šilčiausias spalva JAV šiuo metu taip pat.

Jei įdomu, ką norite atrodyti su turtinga kaštonų spynos, jį išbandyti. Decker juk buvo šviesūs aukščiau. Ji dažyti plaukus ruda po metų būdamas šviesūs.

Ar esate pakankamai drąsus eiti platininiu?

Tai užtrunka daug drąsus moters, kaip Esther Quek, nuotraukoje priedu eiti platininiu. Tačiau ne visi odos tonas būtų gerai akių su platinos.

Jūsų amžiaus, dieninės dažų ir spalvos plėtiniai neturi atrodyti vaiko žaidimą

Taip, Helen Mirren buvo nuotraukoje neseniai rožinė plaukų, bet Margučių spalvos geriausiai palikta po-30 rinkinys.

Frankie Sandford anketa vokeliai šukuosena

Frankie Sandford (gimęs sausio 14 1989) yra super, edgiest šukuosena. Dabar yra puikus laikas roko rokeris išvaizdą, ypač jei turite darbą menų ar yra kolegijoje ar grad mokykloje.

Jennifer Lawrence peties ilgio plaukai

Jei laikysitės mano svetainę žinote aš GA-GA už pečių ilgio šukuosena. Šis ilgis yra, galų gale, glostantis beveik visiems (pamatyti, labiausiai glostantis Kirpimas pagal visiems). Ir ei, jei jis yra pakankamai geras Jennifer Lawrence (gimęs rugpjūčio 15, 1990). Jūs gaunate paveikslėlį.

Pečių ilgio plaukai yra tiesiog labiausiai universalus, glostantis Plaukų ilgis ant visų veido tipų ir visų plaukų tekstūros. Raktas į tobulos pečių supjaustyti melas, tiesiog, į ilgį. Ji negali būti per ilgas arba per trumpas ir atrodo geriausiai, kai jis tiesiog hitai tuo raktikaulio arba šiek tiek aukščiau.

"Apdaila turėtų pasirodyti bukas, bet niekada neturėtų būti atšipęs, kaip bukas atrodo pigus," paaiškina stilistas Haris Joshas madinga Magazine. "Jūs texturize galus su gal plunksnų skustuvą taip, kad linija atrodo švarus, tačiau iš tikrųjų yra judėjimo joje daug. Per daug bloką, ir jis atrodo sunkus. "

load...