10 šilčiausias teminių šukuosenų tendencijas 2019 m

12 lapkričio 2018

Čia mes Pasirinktą 10 populiariausių Prom ir Homecoming šukuosena tendencijas, kad bus stovėti laiko išbandymą. Tačiau, pirma, atsižvelgti į šiuos patarimus.

4 taisyklės gyventi, kai skinti savo promenadzie šukuosena

Kai kalbama apie ieškant puikus šukuosena Prom ar Homecoming, laikytis šių 4 taisyklės, ir jums bus gera eiti:

Nr.1: Pasirinkite suknelę pirmas. Jūsų plaukai turėtų papildyti savo suknelę, o ne konkuruoti su juo. Tas pats pasakytina ir apie savo promenadzie makiažas. Išsiaiškinti savo makiažas paskutinis - po to, kai pasirinkote suknelė ir šukuosena.

load...

Nr 2: Apsvarstykite savo asmenybę. Jūs norite, kad būtų patogu ne promenadzie, o tai reiškia, jūs norite atrodyti pačios geriausios versijos sau. Jei esate atsitiktinis mergaitė, kuri niekada nešioja makiažas, Prom nėra dieną išeiti savo vidinį Kim Kardashian. Palikite formalius updos už klasikinius, tradicinius mergaičių savo mokyklą.

Nr.3: Darbas su jūsų plaukų tekstūrą, bet apsvarstyti galimybę pakeisti jį nustebinti visiems. Garbanoti plaukai atrodo nuostabiai arba žemyn arba aukštyn, kairėn garbanotas arba prapūsti džiovinti super tiesūs (kad bus nustebinti visiems!). Tiesūs plaukai gali būti riesta į bangas ir žaizdų į dekoratyvinę updos (su kaiščių ir plaukų lakas pagalba). Banguoti plaukai gali būti arba ištiesinti arba riesta ir yra puikus tekstūra už pusę aukštyn / puse žemyn stilių, taip pat updos.

load...

Nr.4: Galiausiai, renkantis stilių, galvoti 20 metų. Tos Prom nuotraukos gali parodyti ant 2038 versijos "Facebook", todėl jūs norite atrodyti Pasakų ir nesenstantis.

Nepatogus šukuosena

Nepatogus yra madinga ir buvo prieš kelerius metus. Šie Prom ir Homecoming šukuosenos yra neįtikėtinai stilingas, dar nėra shellacked vietoje.

Plaukų tipas: Nepatogus Updos geriausia dirbti su bangų ar curl į juos šiek tiek. Jei turite Super tiesūs plaukai, jums reikia, kad garbanoti geležies arba karšto volai pagalbos prieš bandant iš šukuosena. Jūs taip pat turite plaukus, kad manimi bent pečių ar ilgiau. Nors galite padaryti tai patys, aš rekomenduoju, kad pro ar bent draugui pagalbos.

Asmenybė: Nepatogus Updos dirbti su visų asmenybių.

Suknelė tipas: Puikiai veikia su strapless suknelės, nes jie parodyti iškirpte. Puikus suknelės su dirželiais, taip pat. Venkite šią išvaizdą, jei turite puošnius drabužius, jei turite daug vyksta žemiau kaklo, norite ką nors paprastas ir elegantiškas virš kaklo.

load...

Pusė iki / puse žemyn

Vaikinai mėgsta matyti savo plaukus, tai ne paslaptis, bet dėvėti savo plaukų žemyn gali būti pernelyg nuobodus Prom. Šie puse aukštyn / puse žemyn atrodo itin seksualus, nes juose yra tiek odą ir plaukus.

Plaukų tipas: Šis stilius veikia ant visų plaukų ilgio ir tekstūros, išskyrus plaukus tai trumpesnis nei smakro. Išlaikyti šią išvaizdą gražu nuobodu, galite pridėti curl, bangos ar plėtinių plaukus.

Asmenybė: Tai klasikinis Prom tendencija, todėl geriausiai tinka mergaičių, kurie nori tradicinius, klasikinę išvaizdą. Bet jūs galite funk šį stilių su avilys pouf.

Suknelė tipas: Šie stiliai gerai dirbti su strapless suknelės

Klasikinis šukuosena

Šie klasikiniai Prom šukuosenos apima daugiausia updos matomas ant įžymybių raudono kilimo. Pasirinkite iš klasikinių šukuosena, iš Chignons raundapu ir iš balerina bandelės galerijoje įvairovė. Būkite atsargūs, kad jūsų šukuosena per stora, arba traukiamas atgal, nes visi pamatysite nuotraukose yra jūsų kakta ir kaklas. Pasirinkti kelio dalis su kirpčiukai švelniai kampu virš kaktos.

Plaukų tekstūra: Darbai ant visų tipų plaukams iš tiesiai į super Curly. Plaukų turi būti bent savo pečių.

Asmenybė: Šis stilius yra geriausias dėl klasika, tradiciniais merginų.

Suknelė tipas: Veikia gerai su dauguma suknelė tipų. Venkite atsitiktinis, teka suknelės. Puikus šukuosena, jei jūs featuring: karoliai, auskarai ar puošnius liemenė.

Ilgi plaukai

Daugiau:

Kas sako, jūs turite įdėti plaukus į Prom šukuosena? Galite eiti tiesiai ir aptakus, arba pasirinkti bouncy garbanos ar Beachy bangos. Tiesiog nerodo ne Prom ieško, kaip jūs darote kiekvieną dieną mokykloje. Jei esate dėvėti plaukus žemyn ir purus, įsitikinkite, kad ji hitai žemiau jūsų suknelė viršuje. Priešingu atveju, tai gali atrodyti boxy. Jei jūsų plaukai nėra pakankamai ilgas, galite gauti plėtinius tik prom. Arba augti plaukus.

Plaukų tekstūra: Darbai ant visų tipų plaukams.

Asmenybė: Veikia su visų asmenybių, išskyrus tradicinių merginoms, kurios geriau su šukuosena.

Suknelė tipas: susibalansuoja sandariu, kreivė hugging suknelę su laisvais, teka bangomis ar garbanos. Tai atrodo gerai dirba su strapless suknelės ir spageti dirželiai. Venkite nešioti plaukus žemyn, jei suknelė apynasris ar dengiantis krūtinę.

Trumpi plaukai

Kas sako, jūs turite eiti ilgai ne Prom? Trumpi plaukai yra Sassy ir sudėtingas. Su tinkamą suknelę ir papuošalai, net vokeliai supjaustyti gali atrodyti apsirengę.

Plaukų tekstūra: Darbai ant visų plaukų tipams, išskyrus itin storas ir garbanotas.

Asmenybė: edgy, funky, atsitiktinis, sportiškas.

Suknelė tipas: Jūs galite dėvėti bet kokia suknelė su trumpais plaukais. Apsvarstykite suknelę, kuri puoselėja savo kūno formą, o ne savo šukuosena.

Pintinės

Pintinės yra labiau populiarus nei bet kada. Pabandykite bandelė suvynioti laido, juostelė kaip ekrano užsklandą ar garbanotais plaukais laisvai apipinti į romantišką šukuosena.

Plaukų tekstūra: tiesus arba banguoti. Veikia ant visų plaukų ilgio, išskyrus Super trumpas.

Asmenybė: Laisvalaikio, romantiškas, sportiškas.

Suknelė tipas: Jis tikrai priklauso nuo nerijos.

Plaukai surišti į uodegą

Aptakus plaukai surišti į uodegą ar super madinga pusėje plaukai surišti į uodegą galite nustatyti jums be minios ne Prom šiemet. Suporuotas su tinkamą suknelę ir papuošalai, plaukai surišti į uodegą gali būti jūsų geriausias Prom Plaukų variantas.

Plaukų tekstūra: Darbai geriausiai ilgi, tiesūs plaukai. Jei turite banguoti plaukai, ištieskite ją su lygintuvo pirmas. Venkite plaukai surišti į uodegą, jei turite garbanotais plaukais. Žaisti savo makiažą su Smokey akis.

Asmenybė: puikiai žinovai, sportiškas mergaičių, atsitiktinis mergaičių ir knygų kirminų. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų plaukai neatrodo taip, jei jūs iškedentas jį atgal futbolo praktika.

Suknelė tipas: Trumpos suknelės su flouncy sijonai, šiuolaikinių suknelės ir ilgi, kreivės hugging suknelės visi puikiai veikia su arklio uodega.

"Side-valomas plaukai

Įžymybės myliu šalutinį valomas atrodo ant raudono kilimo, nes jie atrodo nuostabi.

Plaukų tekstūra: Jums reikia ilgokas plaukus šį išvaizdą.

Asmenybė: Veikia Kiekvienas, kas nori išbandyti kažką naujo.

Suknelė tipas: populiarus atrodo ant raudono kilimo šiais metais buvo vienas rankovėmis Suknelės plaukų iškedentas virš į šoną. Jei jūsų suknelė turi vieną rankovę, tai puiki galimybė jums. Pile plaukus per rankovių pusėje.

Accessorized plaukai

Yra tiek daug būdų, kaip cool bejewel arba accessorize savo Prom šukuosena. Vejo kaspiną į garbanotais plaukais, įdėti derliaus atkimšti-pasuko-segtukas į jūsų šukuosena ar puse-do pusėje arba pynė su deimantus kryptis į savo pusę "padaryti. Čia yra tik keletas raudonų kilimų idėjų įkvėpti jus:

Plaukų tekstūra: Visos.

Asmenybė: drąsi, rafinuota, romantiškas, sportiškas ir mergaitišką.

Suknelė tipas: Geriausia su paprastais suknelės. Be to, būkite atsargūs, ne per daug accessorize. Jei esate dėvėti papuošalus į plaukus, praleiskite karoliai ir dėvėti apyrankę ir paprastus deimantų studs vietoj.

Faux bob

Tai žvilgsnis buvo maždaug raudono kilimo kurį laiką ir padaryta teisė gali būti visiškai žavinga. Kiekvienas manote išnaikinti plaukus!

Plaukų tekstūra: Best banguotus plaukus arba plaukų, kad buvo riesta. Turi būti žemiau pečių.

Asmenybė: drąsi, romantiškas, madingas.

Suknelė tipas: Veikia gerai su suknelės su rankovėmis, rankovių suknelės ir bet suknelę, kad būtų darbas su bob šukuosena.

load...