10 puikių plaukų ieško azijiečių vyrų 2018 m

11 lapkričio 2018

Dėl žaismingas, bet vyriška išvaizda, ilgas sluoksniuotos stilius bus jums sukant galvas. Jei turite švelniavilnių arba retinimo plaukų, turėtumėte išvengti, turintys ilgesnę plaukai, nes ji pabrėš jūsų trūksta pilnatvės. Tačiau, jei jūs palaiminti Išsamesnį galvos storio plaukų, ypač su bet kokio fizinio bangos, galite nutempti ilgesnį šukuosena. Ilgesni ilgiai atrodo geriausiai, kai sluoksniuotos imti urmu ir pridėti stilių. Ir tai turi būti švarūs visą laiką, kaip nėra nieko blogiau nei riebios, gyslotas, ilgesniais plaukais. Puikus pavyzdys, ilgai sluoksniuotos šukuosena randamas čia aktorius Sung Kang.

Čiau Yun - Fat anketa tekstūra trumpas šukuosena

Jei ieškote švarus išvaizdą, kuri yra toli nuo nuobodi, pabandykite tekstūruotos trumpas stilių. Jūs galite turėti visas švarios linijos nuo labiau tradicinės Clipper supjaustyti be pasiimti pjovimo-šukos numerį visi aplink. Atsižvelgdama į viršų tekstūra vietoj clippered sukuria gylio ir judėjimo ir švarios linijos sukurti naują profesionalią išvaizdą. Paklauskite savo kirpėją arba stilistas naudoti tekstūrą žirklės strategiškai ant viršaus sluoksniais plaukus. Kuris iš tekstūra trumpą šukuosena pavyzdys čia yra matyti aktorius Chow Yun-Fat.

load...

David Choi dirbtiniais-Hawk, kaip šukuosena

Dirbtiniais-Hawk "yra modernus Tvist dėl ​​1980-ųjų punk Mohaukų stiliaus, atrodo, kad, atrodo, valomas visame pasaulyje populiarumo. Faux-Hawk šukuosena suteiks iš Mohawk iliuziją, kur plaukai centras ateina į aukščiausią tašką su švariu supjaustyti ar išblukęs atgal ir šoninės Valsčiaus. Muzikantas David Choi dirbtiniais-Hawk, kaip šukuosena yra labiau konservatyvūs požiūris į šią edgy šukuosena. Norėdami pamatyti daug iteracijų dirbtiniais-vanagas, matyti mano Nuotraukų galerija Vyriški Faux-Hawk šukuosena.

Siūlomi produktai, kurie padės pasiekti šį išvaizdą yra: ALTERNA plaukų Betono, Fudge anketa Miesto matinis vaškas, arba kamanių ir kamanėms anketa Sumotech.

load...

Ichiro Suzuki Buzz cut

Amerikos lygos "Visų žvaigždžių" Ichiro Suzuki # 51 iš Sietlo jūrininkams, sportas ne maivymasis Buzz-cut šukuosena. Paprastai šis sumažinimas pasiekiamas naudojant mašinėlę visame nulinis, o tai reiškia jokio kirpimo šukos / guard, tada galite pasirinkti, kad šonus ir sprando išblėso į plaukų poilsio. Nėra nieko sudėtinga apie šukuosena kaip šis, ir nėra jokio stiliaus produktų poreikis arba. Tiesiog plauti ir eiti, bet svarbu įsitikinkite, kad išlaikyti galvos sluoksniuoti nemokama ir turėti gražią blizgesį plaukams masažo į galvos aliejaus. Norėdami pamatyti daug iteracijų Buzz-cut šukuosenos, matyti mano paveikslų galerijoje Vyriški Buzz Cuts.

Siūlomi produktai pasiekti šį išvaizdą yra: MOROCCANOIL Originalus naftos valymo.

James Kyson Lee dirbtiniais-Hawk

Aktorius Jamesas Kyson Lee iš "Heroes" šlovės, yra fotografuojami čia dėvi dirbtiniais-vanagas. Dirbtiniais-Hawk "yra modernus Tvist dėl ​​1980-ųjų punk Mohaukų stiliaus, atrodo, kad, atrodo, valomas visame pasaulyje populiarumo. Faux-Hawk šukuosena suteiks iš Mohawk iliuziją, kur plaukai centras ateina į aukščiausią tašką su švariu supjaustyti ar išblukęs atgal ir šoninės Valsčiaus. Norėdami pamatyti daug iteracijų dirbtiniais-vanagas, matyti mano Nuotraukų galerija Vyriški Faux-Hawk šukuosena.

load...

Jay Chou tekstūra anketa vidutinio šukuosena

Dėl atsipalaidavęs stilių, kuris perteikia rafinuotumas, tekstūros vidutinio stiliaus turėtų tiktų jums. Raktas į šio stiliaus yra užtikrinti pridėtinės ilgis atrodo sąmoningas, o ne kaip yra apaugęs trumpas stilių, kuris nepataikė į susitikimą su žirklėmis. Eiti ilgesniam trenksmu ir žandenų, užtikrinant storį ir suverstinių paimtas turėdami savo stilistas naudoti tekstūrą žirklės. Išlaikyti išvaizdą modernus, vengti sporto atšiaurių dalyvauti plaukus. Tokio išvaizdą pavyzdį galima rasti aktorius ir muzikantas Jay Chou.

Daugiau:

John Cho klasikinis trumpas šukuosena

Klasikinis trumpas šukuosena, kaip matyti čia aktorius John Cho, yra nesenstantis ir dirba bet veido formos ir daugeliui tipų plaukams. Jei turite švelniavilnių arba retinimo plaukų, tai stilius turėjo tekstūrą ir apimtis, suteikiant Išsamesnį galvos plaukų išvaizdą. Jei turite storą arba šiurkščiavilnių plaukų, urmu galima lengvai nuimti naudojant tekstūrą techniką visoje plaukų galvos. Nesvarbu jūsų plaukų tipą, turėsite stilių, kuris yra poliruoti, valyti ir profesionalus. Jūs taip pat galite gauti kūrybingi su šoninių nudegimų pagal blukimas į odą arba suvedimas juos išjungti, bet atrodo daug labiau klasikinis kvadratinių išjungti abu šoninius nudegimus ir sprando kaklo. Modeliavimo šio kirpimo gali būti rafinuotas darbui su Wypomadować arba gelio. Dėl po kelių valandų, galite draikyti plaukus stiliaus vaško arba grietinėlės už tyčia nepatogus atrodo, kad yra labiau atsipalaidavęs ir žaismingas.

Daniel Henney ilga ne nervintis šukuosena

Aktorius Danielis Henney padidina jo gera išvaizda su ilgu šepečiu atgal ne nervintis šukuosena. Pasiekti kaip ir jo išvaizdą, turite vidutinio iki storo galvos plaukų tinkamai traukti ją išjungti. Jei turite švelniavilnių gyvūnų plaukų, tuo ilgiau ilgis tik paryškina retinimas. Ši rūpesčių ir lengvai vyksta šukuosena gali būti šepečiu atgal išjungti veido arba susidėvėjusios apšepęs ir susivėlęs sluoksniavimasis į priekį. Nors šis stilius yra, atrodytų, mažai priežiūros, svarbu, kad jūsų stilistas supjaustyti sluoksniais į plaukus o ne visi vieno ilgio atrodo kaip Bobas. Sluoksniai gali būti arba sumažinti su karpyti, ar edgier išvaizdą, kreipkitės į stilisto supjaustyti sluoksniais naudojant tiesiogiai krašto skustuvą. Nuolatinis plaukų apdaila reikalingi kaip jums gali būti linkę į Split-galus su ilgesniu ilgio plaukams, jei rūpintis reguliariai kondicionuoja plaukus. Jūs nenorite per Stilius šį pjūvį per daug plaukų produkto, kaip jūs norite likutį į nerūpestingą išvaizdą. Atostogos-in kondicionierių arba šviesos grietinėlės arba purkšti ant formulę būtų pakankamai produkto kiekis stiliaus plaukus su lengvumu.

Rain skustuvas stilius dulkintis

Atrodo, kad yra toli nuo atsipalaidavęs ir siekia paryškintu tyčinio krašto yra skustuvų stilius dulkintis. Vietoj to, naudojant žirklės sukurti tekstūros, savo stilistas skiltelės per savo galuose su tiesė skustuvo. Tai sukuria švarų, atlikusią tekstūrą, kuri leidžia "judėjimą" per plaukus. Jei jūsų plaukai nėra natūraliai nustatyti klijuoti tiesiai, galite naudoti Geležinis sukurti aptakus apdaila šis stilius turi atlikti. Tokio išvaizdą pavyzdys rasti muzikantas Rain pamatyti čia atvykstant į MTV kino apdovanojimai 2010. Daugiau gauruotas šukuosena idėjų, pamatyti mano paveikslų galerijoje Vyriški Shaggy šukuosena.

Takeshi Kaneshiro anketa sodrios šukuosena

Jei jums patinka šiek tiek vėjo plaukus ir šiek tiek nuojauta jūsų stilių, rasite tiek su sodrios šukuosena. Idėja yra pradėti su visa per sluoksniuotos supjaustyti gauti optimalų garsą. Tada iš tikrųjų pasiekti garsą, jums reikės naudoti arba didelę vamzdinis garbanoti geležies, arba gauti Perm. Taip, vyrai gausite Perms, tiki jis ar ne! Atsikratyti savo mintis iš senos-panele vaizdų garbanės, kuri yra stora ir į galvos odą. Vietoj to, klauskite stilistas kūno bangos su dideliais barelį strypus su vieninteliu tikslu išleisti apimtį ir tekstūrą į plaukus. Tokio išvaizdą pavyzdys čia yra matyti japonų aktorius Takeshi Kaneshiro.

load...