10 patarimų, kaip atsipalaiduoti juodi plaukai namuose

12 lapkričio 2018

Kai kurios moterys mėgsta apsilankymą kirpykla kuo dažniau, o kiti eiti tik ypatingomis progomis. Jums gali būti bando sutaupyti pinigų plaukų priežiūros, todėl reguliarūs apsilankymai yra iš biudžeto. Pirmieji jūsų plaukai atsipalaidavęs gali būti ekonomiškai pernelyg jei jūs ieškote, siekiant sumažinti išlaidas - profesionalias paslaugas dažnai pradėti maždaug 75 eurų, o eiti iš ten, ypač jei jūsų plaukai yra labai ilgas ir / arba jūs taip pat gausite supjaustyti arba diferento ne tuo pačiu metu.

Namuose relaxers tikrai gali jums sutaupyti pinigus, bet ne rizikuoti savo galvos odos ir plaukų sveikatą, sudarant sąlygas klaidų. Visų pirma, įsitikinkite, kad jums nustatyti pakankamai panaikinti laiko atpalaiduojančioje / touchup procesą. Skuba per chemijos taikymo gali sukelti katastrofą.

load...

Šie 10 patarimų, yra skirtos padėti jums pasiekti gerų rezultatų, jei jūsų biudžetas tiesiog nėra iki salonas relaxer.

Relax "purvinas" plaukai

Negalima nuspręsti atsipalaiduoti ne paskutinę minutę, ypač jei jūs tiesiog shampooed plaukus. Jei žinote jums mokamas už relaxer, venkite Valymas (tai apima bendradarbiavimą skalbimą) apie 7-10 dienų prieš taikant cheminių medžiagų. Taip pat reikėtų vengti braižymo ant galvos arba raking per jį su šukomis. Bet Nedidelis dirginimas gali sukelti baimės deginimas kartą relaxer taikomas.

Ar visi priedai ant rankų

Dauguma Relaxer namų vaistinėlės pasakys kuri tiekia jums reikia, ir daug kas reikalinga ateina tiesiai į dėžutę. Įsižiūrėti į tavo tiekimo sąrašo ir turėti viską pasiekiamas. Laikas seną rankšluostį ant rankų nuvalykite visus išsiliejimus yra ne po išsiliejimo atsitinka. Sutaupysite brangų laiką turėdami visas reikmėms šalia prieš pradėdami procesą.

load...

Ar gijų testą

Tai ypač svarbu, jei tai yra jūsų pirmą kartą atpalaiduoja plaukus arba naudoti naują prekės ženklą relaxer. Tai net galima staiga sukurti alergija produkto, kurį naudojote metų, todėl imtis papildomų keletą minučių ir padaryti grandies testą prieš taikant relaxer visi virš galvos. Galite akiplėša toli nedidelė dalis plaukų, arba prieš naudojant relaxer per visą galvą taikyti chemines medžiagas tiesiai į nedidelio ploto. Tai geriausia atlikti Strand išbandyti dieną prieš norite atsipalaiduoti.

Apsaugokite savo galvos oda ir odos

No-šarmas tiesinimo dažnai reklamuojami kaip švelnesnis ant plaukų, palyginti su jų šarmas pagrindu kolegomis. Kai kurios moterys dega iš šarmas ReLaxEr taikymo, bet nepatiria jokių kenksmingų pasekmių iš ne-šarmas produkto. Jis vis dar gera idėja, siekiant apsaugoti jūsų galvos odą, Valsčiaus, ausis ir kaklą nuo cheminių medžiagų. Kai dėžutė rinkiniai būti vazeliną protectant, o kiti to padaryti negali. Jei jūs turite vazelinu patogus stiklainį, nuvalykite jį išvardytų sričių, įskaitant galvos odą dalių, siekiant sumažinti dirginimą.

Daugiau:

Vadovaukitės

Kryptys, kurie ateina į ReLaxEr komplektas yra ten priežasties. Nors tai paprastas procesas, jis vis dar gali būti pavojinga, todėl laiko žiūrinėti instrukcijas, kad būtų išvengta rimtos žalos. Tai apima švelninamasis relaxer ant pirštais, o ne šukos, ir visada naudojant neutralizavimo šampūnas sustabdyti cheminiu būdu, o plauti relaxer visiškai iš savo plaukų. Be to, atkreipkite dėmesį į rekomenduojamą apdorojimo metu, ir išvengti pagundos palikti relaxer praeities jį.

load...

Relax mažas skyrius

Norėdami gauti geriausius rezultatus, dirbti mažas, 1/2-inch į vieną colį skyrių plaukus. Didelės gabaliukus nebus atsipalaiduoti tolygiai, palikdami jus su mažiau nei pageidautina rezultatus. Naudojant galine rattail šukos atskirti mažus skyrybas (būkite atsargūs, kad nebūtų subraižyti savo galvos tai daryti) bus neto jums geresnių rezultatų.

Naudoti laikmatį

Tiesiog eyeballing laikrodis ir įvertinti apdorojimo laikas nėra gera idėja. Arba naudoti pigaus virtuvės laikmatis jūsų žiūrėjimo signalą arba laikmatį savo telefone. Palikus relaxer per ilgai ne tik padidina overprocessing riziką, jis gali būti labai žalingas, o kartais visam laikui. Kai kurios moterys mėgsta A "kaulų tiesiai" atrodo ir sąmoningai palikti relaxer nuo šiol pro rekomenduojamą laiką. Tai lemia overprocessed spynos, kad dažnai trūksta kūno, elastingumą ir yra linkę iškristi šukuosena.

Skalauti, skalavimas, Rinse.And Pakartokite

Kai jūsų Apdorojimo laikas baigiasi, turite skalauti kiek iš relaxer prieš naudojant neutralizavimo šampūnas. Nesijaudinkite vandens sąskaitą, nes jums reikia kuo kruopščiau išskalauti. Tai užtruks keletą minučių. Kuo daugiau jūs nuplauti prieš šampūnu, tuo mažiau chemikalų turite neutralizuoti. Bando sutaupyti laiko ne po šį žingsnį visiškai gali sukelti overprocessing, žalą ir galimas plaukų slinkimas, todėl labai svarbu ne skubėti per savo išskalauti.

Atsipalaiduoti kas 8-10 savaičių

Palaikyti nuolatinį atsipalaiduoti tvarkaraštį išlaiko savo šukuosena uniformą ir nesukelia pernelyg pabrėžti savo demarkacinę liniją. Relax pernelyg dažnai, sutampa chemikalų ant jau atsipalaidavę plaukai, ir jūs galų gale su žalos. Eiti ilgiau nei 12 savaites po touchup ir Jums gali pasireikšti daugiau praliejimo ir lūžimo nei įprasta. Maždaug 8-10 savaičių po ankstesnės touchup, jūs lengvai pamatyti savo naują augimą, kad būtų galima taikomos tik relaxer šioje srityje, o ne garbanos, kurios jau buvo tvarkomi.

Pasitelkti pagalbos iš draugo

O atsipalaiduoti jūsų pačių yra vykdytinas, tai visada malonu turėti pagalbos. Jis gali būti sunku padaryti gerą darbą savo pakaušį, net su veidrodžiais pora savo žinioje. Jūs nenorite rizikuoti žalą sunkiai pasiekiamose vietose, jei galite jį padėti. Naudokite bičiulių sistemą, ir jei jūsų draugas ar šeimos narys yra atsipalaidavęs, jūs galite padėti jai atlikti, kai ji dėl už touchup.

load...