10 geriausių 2018 m. Juvelyrinių dirbinių įrankių ir aksesuarų

9 lapkričio 2018

Su visais įrankiais ir priedais galite pasirinkti iš, kaip jūs žinote, kuris yra geriausias dėl juodų plaukų? Kai perkate, ieškoti daiktų, kurie bus netraukia plaukus ar Valsčiaus. Venkite metalo gabalus, kai jūs galite taip pat nieko (be šukų) su kieto plastiko dantų. Štai iš dešimties įrankiai ir aksesuarai, kad bus padaryti jūsų plaukai atrodo fantastinis gydant jį su TLC jis nusipelno suniokota.

Platus ketera

Nors žiurkės uodegą šukos yra naudinga sukurti gražus, tvarkingas dalių plaukus, plataus dantų šukos yra tai, ką juodi plaukai turi dirbti per raizginius. Plačiai išdėstyti dantys gali švelniai detangle plaukus be traukdami jį ir kad jūsų garbanos. Šie nebrangūs įrankiai yra prieinami visur, todėl turintys keletą šukos kolekcija yra gera idėja.

load...

Boar šerių šepetys

Nesvarbu plaukus tekstūrą, minkštas, natūralus šeriai yra geriau dirbti natūralių aliejų ir produktus per ją. Pabandykite pasirinkti šernas šerių šepečius per kieto plastiko ar nailono šeriais. Kad senas mitas apie 100 teptuku smūgių per naktį? Jis tikrai ne taikyti juodais plaukais. Jūs tikrai nereikia paleisti šepečiu per visą galvą kiekvieną dieną, ypač jei jūsų karčiai yra natūralus. Vietoj to, sutelkti dėmesį į šiuos minkštus šerelius palei savo Valsčiaus kai norite atrodyti aptakus.

Šilko arba satino Plaukų danga

Dėl nakties naudojimo, plaukų dangtelis / variklio dangčio ar net šilko ar satino užvalkalas bus pereiti ilgą kelią link išlaikyti drėgmę plaukus. Nes jie gana nebrangiai, tai verta turėti du ar daugiau dangteliai / apima savo kolekcijoje, ypač jei reikia plauti vieną ir dar vieną, patogu.

load...

Elastinės plaukų aksesuarai

Kai jums traukite savo plaukus atgal į arklio uodega ar bandelė, naudoti guma, kad neturi metalinių dalių, kurios gali sugauti, Pull and aplaužyti plaukus. Vėlgi, tai yra tiek sandėris draugiškas ir paprastai būna 10 ar daugiau pakuotėje, kad jūs visada turėtų turėti elastinga ar du po ranka.

Ne-Dantys Kaspinai

Palikite šiuos kieto plastiko kaspinai su "dantimis" ant lentynos. Su tokia didžiule įvairove kaspinai šiandien, galite rasti elastines ar minkštu skudurėliu tuos, kurie yra švelnus jūsų plaukai. Ne tik jūs galite dėvėti juos išlaikyti prakaito nuo kaktos dirbdami, jūs galite dėvėti liesas juostas (viena ar daugiau metu) pagyvinti trumpas arba ilgas "Ar.

Daugiau:

Plaukų įrašai

Naudokite juos dirbdami plaukus skirsniuose. Plastikiniai įrašai išlaikyti drėgną arba sausą plaukų, kad jūs šiuo metu nėra Styling iš kelio, kol būsite pasiruošę. Venkite bet su aštriais, Lipnus dantų. Plastikiniai drugelis klipai yra naudinga užtikrinti jūsų garbanos, kai jūs norite nešioti juos, o su spalvinga apdaila, jie daug daugiau stilingas nei medvilnės scrunchie.

load...

Pigūs plastikinius dangtelius

Giliai kondicionavimo, naudokite plastikinius dangtelius laikyti drėgmės ir išlaikyti šilumą, kad dauguma gydymo. Galite pasiimti tuziną ar daugiau paketą už pigiai!

Užkliūti be guminius raiščius

Nuolatinis gumos juostos yra blogai juodais plaukais. Kai jums reikia galai pritvirtinti, pabandykite nebrangiai užkliūti be juostas instead.They darbą, siekiant užtikrinti nerijos ir posūkiais, jei jūsų tekstūra lengvai unravels, ypač, kai šlapias ar drėgnas. Geriausi užkliūti be juostos nuslysti plaukus vietoj to, kad nustoja veikti.

Plastikiniai ar mediniai plaukų smeigtukai / plaukų lazdos

Kai lemputes metalo Bobby smeigtukai pleiskanoti galuose, mesti juos šalin. Jei nenorite kovoti su tais, pabandykite vėžlių šarvai, plastiko ar medžio plaukų smeigtukai arba plaukų lazdos vietoj to, kuris gerai dirbti ūkyje storio ir / ar ilgus plaukus. Plius, lazdos yra labai elegantiškas ir madingas pridėti nuojauta paprasto bandelė ar chignon.

Jūsų pirštai

Štai puikus įrankis naudoti ant plaukų ir geriausias iš visų, tai nemokamai! Prieš pasiekti tos šukos ar šepetys, pirštais švelniai dirbti per raizginius. Tai ypač naudinga natūralių plaukų. Dirbdamas jūsų garbanos pirštais prieš naudojant šukas, galite žymiai sumažinti lūžimo sumą, kurią patirti.

load...