10 garbanoti plaukų patarimai aiškiai apibrėžtiems garbanoms 2018 m

11 lapkričio 2018

Kai pradėsite daugiau sužinoti apie juodais plaukais, jūs netrukus pastebėsite, kad ji ateina būdas daugiau nei vieną tekstūrą. Juodi plaukai gali paleisti gamą nuo tiesiai į šiek tiek banguotų super stora ritinius, tačiau daugelis žmonių afrikiečių kilmės pastebėsite, kad jų natūralių plaukų patenka kažkur tarp. Jūs neturite būti biracial arba daugiatautės turėti plaukus, kad manimi apibūdinama kaip "natūraliai garbanoti." Garbanos gali svyruoti dydis nuo pen pavasario iki riebalų persekiotoją, bet priežiūros ir šėrimo iš jų yra panašus. Nori puikuotis tuos garbanos nesirūpindami dėl garbanos daug? Šie 10 garbanotais plaukais patarimai yra pagaminti kas nors ieško gerai apibrėžtas garbanos.

Šampūnas ir dušo

Tai yra geriausias būdas išvalyti ir būklė plaukus (be saloną anketa kriaukle), nes ji saugo savo garbanas nukreipta žemyn. Kuo daugiau jūs manipuliuoti garbanos, tuo labiau tikėtina, jie garbanos. Vietoj prakeiktas savo galvą virš, plaunant plaukus, o jūsų galva yra apverstas, o tada prakeiktas savo galvą atgal, tiesiog leiskite vandeniui nubėgti savo plaukų ilgį, kaip jūs stovite tiesiai po dušo galvutės.

load...

Laikyti plaukai gerai sudrėkintas

Vienas iš geriausių būdų užtikrinti nuosekliai gerai apibrėžtas garbanos yra išlaikyti juos sudrėkintas. Ne su aliejais, bet reguliariai valyti, kondicionierius, ir giliai kondicionierius. Garbanos, kurie yra sausa ir perdžiūvusi tiesiog nebus turėti tą patį apibrėžimą, kad gerai sudrėkintas garbanos turės. Rasti valymo ir kondicionavimo tvarkaraštį, kuris tinka jums, bet niekur nuo kas 3-10 dienų dirba labiausiai.

Check out puikių giliai kondicionieriai, kurie dirba, kad jūsų plaukai sudrėkintas:

Taikyti produktus, o šlapias

Jūsų plaukai turi būti kaip šlapias kaip įmanoma, kai jūs pradėti modeliavimo procesą. Po šampūnu ir kondicionavimas, ne rankšluostį sausas. Tiesą sakant, neatneša rankšluostį kur nors netoli jūsų garbanos. Senas marškinėliai puikiai veikia nuspaudžiant vandens perteklių iš jūsų garbanos.

load...

Kai išeisite iš dušo kabina, pradėti taikyti savo produktus stiliaus. Jei jūsų plaukai pradeda džiūti be produkto ant jo, tai kaip jis bus toliau išdžiūti. Eksploatacijos produktus ant jos, o drėgnose spynos stiliaus.

Be to, garbanos patinka sulimpa. Galite naudoti irklas teptuku, Denman šepetys, šukos ar pirštais, bet, kaip jūs dirbate per drėgnų plaukų, jūs pastebėsite, kad garbanos patinka patraukti į kitus garbanos. Tegul jūsų plaukai išsiveržti į priekį ir leidžia garbanos ateiti kartu dėl jų pačių.

Padalinkite plaukus į skyrių

Siekiant užtikrinti visišką aprėptį plaukų produktų, jums reikės skyriuje plaukus. Priklausomai nuo storio, tai gali būti bet kur nuo dviejų iki aštuonių sekcijų. Naudoti plastikinių klipus palaikykite plaukus iš kelio. Tai paprastai lengviau prasidės pakaušio. Darbas su plaukų skyriuje, taikant produktą iš šaknų visą kelią iki galuose. Kai esate įsitikinę, kad skyriuje yra prisotinta, galite pereiti į kitą skyrių. Bando įdėti prekę į savo plaukus, kaip vienas didelis gabalas tikriausiai pastebėsite, jums gerai apibrėžtą plaukų viršuje ir garbanotas garbanos apačioje.

Daugiau:

Jei Menkė, Menkė su priežiūros

Ne kiekvienas turi Menkė savo garbanas. Daugeliu atvejų, scrunching yra banguoti plaukai, kad bando tapti garbanotas. Kai jūs turite produktus plaukus ir tai šukuoti per jūsų pasitenkinimą, leidžia jį orasausė kiek įmanoma, prieš jums Menkė. Jūs galite rasti scrunching drėgnų plaukų rezultatus garbanos, bet jei norite pridėti garsą, Menkė, kaip jūs difuzinis beveik sausas garbanos ir sutelkti savo scrunching tik ant galo.

load...

Naudokite geros kokybės produktus

Yra gera priežastis ženklai kaip Kinky-Curly ir Miss Jessie yra toks populiarus tarp žmonių, siekiančių puikiai atrodančius garbanos: jie dirba. Gaminiai iš šių linijų, taip pat DevaCurl ir Ouidad, skirtos dirbti su garbanotais plaukais visų tekstūrų. Gausite daug geresnius rezultatus su aukštos kokybės gelio, nei jums bus iš pigaus vaistinė ženklą, kuris dažniausiai palieka plaukus jausmas traškus ir perdžiūvusi.

Susirangyti formavimo Produktai Pabandykite:

Po produktai yra taikomi, palikite plaukus vien

Kai jūsų produktai plaukai ir jūs šukuoti per plaukus arba dirbo per ją pirštais, palikite savo stilių vieni. Tegul ji išdžiūti arba naudokite difuzorių, bet nelieskite tuos garbanos. Tai reiškia, kad nėra šukavimas ir ne šepečiu; kitaip, jums tiesiog šukos ar šepetys savo garbanas į didelį rutulio garbanos.

Tegul plaukai išdžiūti, kai tik įmanoma

Jūs ne visada gali turėti laiko Tegul Jūsų plaukų išdžiūti, bet tai padaryti, kai tik galite. Kuo mažiau šilumos jums vieta jūsų plaukai iš blow džiovinimo forma, net jei jis išsklaidytas, tuo daugiau drėgmės plaukus išlaiko, kuris yra labai svarbus siekiant išlaikyti sveiką garbanos, nesukelianti garbanos. Jei skubate, mažas šilumos per difuzoriaus džiovintuvas yra gerai, bet tegul jūsų plaukai išdžiūti kiek įmanoma anksčiau. Kai difuzinis, tiesiog perkelkite džiovintuvas aplink plaukus greitai ir sustabdyti prieš jūsų karčiai yra visiškai sausas.

Venkite aliejų ant drėgnų garbanos

Gerai apibrėžtų garbanos, stiliaus su vandens pagrindo produktų drėgnų plaukų paprastai duoda geresnius rezultatus. Kai nenorite nešioti plaukus žiedelis forma, naudojant aliejus yra gerai ir nebus sutrikdyti savo stilių, bet vandens pagrindu, želė pavidalo produktai suteikia gerą griebtis išlaikant garbanos baimėje. Kai jūsų plaukai yra visiškai sausas, galite įdėti nedidelį kiekį aliejaus duoti jūsų garbanos labiau blizga ar minkštumą. Laikykis lengvų, natūralių kirtikliai kaip argano, kokosų, simondsijų ar vynuogių kauliukų.

Gauti didelį pjūvį

Ar jūsų garbanos ne formuojant, nesvarbu, ką jūs darote? Tai gali būti laikas aplankyti stilistas ir gauti iškirpti, kuri papildo garbanos. Daugelis garbanotas vadovauja merginos ir moterys mano, kad jų plaukai auga piramidės formos; puikus supjaustyti turės savo garbanos krenta glostantis modelio, kad juda, o ne didelis šalmo garbanos, kad, atrodo, užšaldoma vietoje.

Būkite atsargūs, jei ieškote, kad tobulas plaukų kirpimui Pro - o kai kurie stilistai patars retinimo sumažinti urmu, tai ne visada geriausias sprendimas garbanos. Du lankytinos procedūros apima Deva Curlaboration ir nesivadovauti & gabaliuką.

load...