10 eterinių aliejų afrikiečių amerikietiškiems plaukams 2018

9 lapkričio 2018

Eteriniai aliejai dažnai yra "pasidaryk pats" plaukų produktų komponentas, ypač Afrikos Amerikos plaukus. Kai susipažinti su eterinių aliejų įvairių prieinamų, jūs netrukus sukurti savo favoritus. Tai nėra išsamus sąrašas, bet tai yra geras atspirties taškas kai kurie iš labiausiai paplitusių aliejų rasite savo vietiniame arba internetinėje sveiko maisto mažmenininkas.

Savybės kiekvieno eterinio aliejaus padės jums nuspręsti, jei tai, ką jūs turėtumėte įtraukti į savo naujausią Izdomājums. Naudokite vieną, du, ar net tris šių aliejų asmeninį produktas skirtas jūsų konkrečius poreikius. Daugeliu atvejų, nuo 3 iki 15 lašų pakanka savo plaukų priežiūros kūrimą.

load...

Eterinis aliejus sauga

Tiesiog todėl, kad produktas yra natūralus nereiškia, kad jis yra 100% saugus jums. Ne visi eteriniai aliejai yra vienodi, nepaisant to, kad tą patį vardą. Pavyzdžiui, Kedrų eterinis aliejus gali būti naudojamas distiliuotas iš skirtingų rūšių kedro ar iš įvairių medžio. Alyva, distiliuojama iš medžio drožlės ir pjuvenos yra saugūs, tačiau alyva iš Šiaurės baltojo kedro lapai yra nuodingi. Pirkimas iš gerbiamų sveikatos mažmenininkas ir laikytis ženklų žinote, kad būtų saugūs.

Be to, beveik visi eteriniai aliejai turi būti praskiestas kitu produktu, pavyzdžiui, vežėjas aliejaus ar kondicionieriaus. Naudojant juos tiesiai ant odos (tai apima savo galvos) gali sukelti didesnį ar mažesnį dirginimą. Be to, kai EOS nesuderinami su tam tikromis ligomis. Ar savo mokslinių tyrimų į bet EO prieš naudojant. Jeigu abejojate, nenaudokite ne visi; tai ypač svarbu nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims, ir tiems, kurie kenčia nuo traukulių, taip pat vaikams.

load...

Ylang ylang

Populiarios: augimo skatinimo, drėgmės sulaikymas

Jei jums patinka stipriai kvapus produktus, įlašinus kelis lašus ylang ylang EO gamins užsispyrę, sodrios aromatą, kad gana svaiginantis. Nepakartojamą kvapas yra tik vienas iš gerų dalykų apie ylang ylang. Ji taip pat padeda skatinti sveiką augimą. Dėl malonaus kvapo, jis veikia gerai maskuoti kitų produktų kvapas gali būti ne crazy apie, arba "pasidaryk pats" arba komercinis.

Jamaikos Juoda Ricinos aliejus yra vienas iš pavyzdžių; Nors daugelis moterų mėgsta JBCO savo augimo punktą, kai nepatinka, naudojant jį, nes jis turi savo savitą, riešutų aromatą. Įrašyta kelis lašus ylang ylang į savo butelį JBCO gali kaukė, riešutų kvapo.

Rozmarinas

Populiarios: skatinti augimą, kovos Grays, malšinančių sausą galvos odą

Rozmarinas yra kelių formų, įskaitant arbatos, aliejų ir eterinių aliejų. Moterys ieško ilgesniais plaukais dažnai naudoja rozmarinų, nes tai šnekama augimo skatinimui. Įlašinus kelis lašus bet pasidaryk pats derinys taip pat gali padėti sumažinti sauso, niežulys galvos odą. Jo aromatingas kvapas skolina patogią kvapas plaukų produktų, taip pat.

load...

Levanda

Populiarios: įtempių, pleiskanos reljefas

Levandų jau seniai vyko į gamtos gynimo vietą. Ne tik levandų kvapus produktai dažnai naudojami skatinti restfulness ir ramioje jausmus, bet levandų aliejus turi naudą plaukams, taip pat. Eksploatacijos levandų EO į plaukus mišiniu gali padėti kovoti su pleiskanomis. Su sveikesnę galvos ateina sveikesnį plaukų augimą.

Daugiau:

Clara šalavijas

Populiarios: antimikrobinių savybių, kovoja plaukų slinkimas

Sumaišykite kelis lašus šalavijų su keliais lašais rozmarinų į savo plaukų priežiūros mišinyje, jei jus domina skatinti augimą. Abu šie EOS taip pat giriamas už lėtėja pilka plaukų augimą ar patamsėjimas plaukus natūraliai.

Pipirmėtė

Populiarios: folikulus stimuliacijos, mažina pleiskanas

Jūsų plaukai yra tikrai kvapas Minty švarus, jei norite pridėti pipirmėčių EO į plaukų produkto. Tai puikus aliejus naudoti, jei jums patinka, kad "dilgčiojimas" jausmas ant jūsų galvos odą - jis tikrai daro savo galva jaučiasi švarus!

Arbatos medis

Populiarios: nepastovaus galvos reljefo, antibakterinių savybių

Tai vienas eterinis aliejus, kad nereikia maišyti į vežėjas aliejaus ar kito produkto. Tačiau, jūs vis tiek turėtų naudoti labai taupiai. Jūs taip pat galite maišyti arbatmedžio EO į vežėjas aliejaus ir dar gauti naudos. Siekiant sumažinti niežulys galvos, keli lašai aliejaus sumaišyti į savo delnų ir kreipėsi į galvos odą per masažas gali padėti daug.

Moterys, kurios tik bendrai plauti ir turintys didėjimas todėl gali susirasti tai naudinga, bet tai taip pat geras pasirinkimas niekam kenčia nuo pleiskanų, arba stora jausmas galvos ieško reljefo.

Santalas

Populiarios: antiseptinių savybių, ramina poveikis

Miškinis aromatas sandalmedžio yra tik viena iš savybių daugelis žmonių, kaip apie jį. Kadangi tai vienas iš pricier aliejų (kartu su ylang ylang), jūs galbūt norėsite jį naudoti taupiai. Jis padeda pridėti minkštumo sausų plaukų. Apsvarstykite pridedant keletą lašų į savo po šampūno ir kondicionieriaus išskalauti.

Kedrų

Saldus, sumedėjusių kvapas kedro derinti su savo anti-Itch savybių padaryti tai idealus galvos čiulptukas. Jis jungia gerai su rozmarinu, todėl naudokite šiuos du aliejus kartu, jei norite folikulus stimuliuojančio mišinį, nes ji siekė padėti augimą.

Bergamočių

Populiarios: galvos odos stimuliavimas stiprinimo savybių

Bergamočių eterinis aliejus gerai maišosi su kitais aliejais, įskaitant šalavijas, jazminas, kanangų ylang, sandalmedžio ir rozmarinų. Ji priduria, gražią tiek blizgesį jūsų garbanos, ir būtų gerai, be reguliariai taikymo Jamaikos Juodosios ricinos aliejus. Tai taip pat naudinga pridėti jį prie jūsų šampūnas ir kondicionierius.

Citrina

Populiarios: Sausas galvos

Švieži, citrusy kvapas yra vienas iš citrinų eterinio aliejaus požymiai. Tačiau, džiovinimo savybės šio EO negalima daryti geras pasirinkimas sausų plaukų tipams (kuri apibūdina daugiausia juodi plaukai tekstūros). Tai puiki galimybė sausoje galvos, nors.

Norėdami naudotis šia alyva be išdžiūvimo jūsų garbanos, sumaišykite kelis lašus į gamtos vežėjas aliejaus (pavyzdžiui, simondsijų) ir naudoti jį tik galvos masažas, yra atsargūs, ne gauti jį ant jūsų plaukų ilgio.

load...