10 būdų, kaip lengviau pereiti prie natūralių plaukų

14 lapkričio 2018

Jūs atlikote sprendimą grįžti į natūralių plaukų. Vietoj vyksta greitai maršrutas didelis pjaustyti, jūs pasirinko perėjimą. Tai leidžia išlaikyti ilgį, kuris yra labai svarbu kai kurioms moterims, kurie mėgsta savo ilgus plaukus ir / ar ne tikrai patinka trumpą išvaizdą. Laikas jums imtis pereinamuoju laikotarpiu yra iki jums; Kai kurios moterys nori labai trumpas ir planuoja išjungti jų perdirbtų spynos per kelis mėnesius, o kitos ponios nori tol perėjimas įmanoma, kuris gali būti sunkiau. Šie 10 patarimų, yra skirtos, kad jūsų perėjimas prie natūralių plaukų lengviau ir maloniau.

Planuoti savo šukuosena

Paprastai, apdoroja kaip pereinate - ypač jei jums nuspręsti dėl ilgalaikio kelionę - eiti sklandžiau, jei turite planą vietoje. Tai nereiškia, kad jūsų planai nesikeis. Jūs galite gauti šešis mėnesius į savo perėjimo ir nuspręsti didelis pjaustyti tada, arba galite pratęsti savo perėjimą dar kelis mėnesius, nes jūs nenorite paleisti bet kokio ilgio.

load...

Tačiau ilgai jūsų perėjimas prie natūralių plaukų bus, jums reikia pasirinkti keletą šukuosena nešioti. Tai geriausia, jei pasirinksite šukuosenas, kurios yra:

  1. Lengva jums kurti, kuris bus naudingas tomis dienomis, kai jūs puolė ar ne nuotaika daug darbo
  2. Suderinamas su savo naują augimo

Pasirinkti keletą šukuosena, bet būti pasirengę persvarstyti savo eiti į tai, kaip jūsų plaukai auga. Funkcijos pereinate stilius apima:

Turite kitiems, žinoma, bet dauguma, jei jūsų dienos į dieną stilių turėtumėte pabandyti ir arba dirbti su skirtingų tekstūrų arba mišinys juos kartu, pageidautina leisti savo gamtos tekstūra turi būti tik tai, kad - natūralus.

load...

Trim Mėnesio

Plaukai auga žinutę 1/4 iki 1/2 colio per mėnesį vidutiniškai, todėl išlaikyti jūsų garbanos sveikas ir ieško gero, turėtų būti siekiama apkarpyti bent 1/4 colio per mėnesį, kaip jūs pereiti. Kaip jūs atsikratyti perdirbtų galuose, jūs padaryti kelią daugiau savo gamtos tekstūra. Tai apsaugo jūsų karčiai sveikas ir klesti. Ji taip pat leidžia jums išlaikyti vienodą ilgį per savo perėjimo jei tai svarbu jums.

Laikyti plaukų žurnalą

Nebent jūsų rutina yra neįtikėtinai supaprastintas, yra tikimybė, kad galite pamiršti kuris produktas padovanojo tau didelį Twist-out ar ką šampūno liko jūsų garbanos jausmas atėmė. Daugelis iš mūsų pabandyti skirtingus produktus, ypač pereinant metu. Laikydami plaukų žurnalą gali būti labai naudinga padėti jums prisiminti, ką dirbo vs kas ne. Jei nusprendėte išsaugoti savo plaukų kelionę įrašą, apsvarstyti sekti iš:

load...

Pridėti arba atimti iš šio sąrašo, bet ką įrašyti į savo plaukų leidinyje turėtų padėti jums nekartoti tų pačių klaidų ir padėti jums tobulinti savo režimas iki tobulybės.

Klausyti savo plaukais

Jei ketinate grįžti į savo natūralią tekstūrą, verta prisiminti, kad jūsų plaukai gali padaryti tiek daug žinoma, tačiau ji nėra lengvai daryti kitus dalykus. Kai kurios moterys gauna garbanos; tai gali būti dėl klimato ar jų plaukų pobūdžio. Kova su garbanos mūšį nuolat su produktų ir metodų sužinoti varginantis; Be to, jis gali būti žalingas jūsų plaukai sveikatai.

Būti laimingas natūralus, jūs turite gauti iki taško, kur jūs "klausytis" tai, ką jūsų garbanos reikia. Ar tai drėgmės? Mažiau manipuliacijos? Daugiau baltymų? Kaip jūs įpratę rūpintis savo natūralių plaukų, jums palaipsniui išmokti ką daro jis atrodo ir jaučiasi jos geriausiai. Kad procesas būtų lengvesnis, pabandykite ir priimti plaukus už tai, ką jis gali lengvai daryti ir duoti jį, ką jis turi klestėti, o ne bando padaryti tai daryti tik tai, ką norite, kad ji.

Gauk tinkamus įrankius

Tos baudos dantis šukos kad glided per savo ištiesintos plaukų nesiruošia dirbti su savo naują tekstūrą, nebent jūs naudojate tik galine kurti tvarkingas, net dalis. Padaryti stiliaus lengviau, kaip jums įgyti daugiau naująjį augimą, įsitikinkite, kad turite tinkamus įrankius, pavyzdžiui, plataus dantų šukos, įrašai (labai naudinga išlaikyti plaukus iš kelio, kaip jūs dirbate viename skyriuje) ir metalo-nemokamai gumelės.

Daugiau:

Giliai sąlyga savaitę

Vienas dalykas, jūs tikriausiai pastebėsite, apie savo natūralių plaukų yra tai, kad jis jaučiasi sausesnis nei ramiu / perdirbtų galuose. Gamtos tekstūros atrodo kitaip chemiškai ištiesintų tuos, bet jie nebūtinai sausa. Jie gali pasirodyti, kad taip, tačiau, kadangi esate pripratę prie jūsų plaukai ieškote tam tikrą kelią ir tikisi blizgesį ar blizgesiu daug.

Juodi plaukai turi daug drėgmės, ir jums gali rasti, kad reguliariai giliai kondicionavimo gydymas padeda išlaikyti jūsų garbanos minkšta ir elastinga. Iš dviejų gydymo per mėnesį minimali siūloma, bet jei jūs galite padaryti tai kartą per savaitę, jūs tikriausiai pastebėsite didelį skirtumą savo plaukų minkštumo. Pridėti žemą šilumos gaubtą arba variklio dangčio džiovintuvas forma (arba areštas ant savo įprastą plaukų džiovintuvas) dar daugiau odelių įsiskverbimo.

Naudoti baltymus tik reikia

Jums tikriausiai reikia baltymų, kaip jūs pereiti, daugiausia dėl to, kad demarkacijos linija yra labai silpnas sritis, linkę į lūžimo. Baltymai padeda stiprinti plaukus, tačiau ji neturėtų būti naudojamas per dažnai, nes, nors jis stiprina, tai neprideda drėgmę. Per daug baltymų gali sukelti sausų plaukų. Tai gali skambėti sunku išsiaiškinti tinkamą drėgmės baltymų pusiausvyrą išlaikyti sveiką spynos, tačiau tol, kol jūs pateikiate daug drėgmės, nedidelė kartais baltymų turėtų saugoti lūžimo daug baimėje.

Stay away nuo texturizers

Kai kurie produktai neturi savo natūralaus arsenalo vietą ir texturizers yra tarp jų. Problema yra ta, kad jie ne visada, aiškiai pažymėtos kaip "tekstūra-keitimas" produktų. Net kai Hairstylists taikys šias silpnąsias relaxers, stengiantis, kad jūsų garbanos "lengviau valdyti." Kadangi šiandien texturizers gali pasislėpti miglota kalba, būti dėl bet kokio gaminio, sako, kad ji Lookout:

Keletas šiuolaikinės ženklai dirbti su šiluma į "atsipalaidavimo" (ty ištiesinimo) procesą, todėl, jei jums pasiimti kažką langelį ir kryptys nurodys taikyti produktą ir tada naudokite plokščią lygintuvą ant viršaus "ruonių jį," galimybes jūs esate, susijusius su texturizer.

Daugelis texturizers padaryti šiuos reikalavimus, o taip pat nurodydamas, kad jie "natūralus". Nėra visiškai natūralus produktas ar medžiaga nuolat ištiesina plaukus. Visi texturizers turi cheminių medžiagų juose ir šie chemikalai yra skirtos sugriauti baltymų obligacijas plaukus, stengiantis ją ištiesinti - visam laikui.

Atsipūsti su plėtiniais

Jei išgyvena ypač grubus laiko - jūs negalite rasti paprastą šukuosena, jūs nusivylė su skirtingų tekstūrų, jūs galvojate apie atsipalaiduoti dar kartą, nes jūs nežinote, ką daryti - suteikti sau pertrauka. Plėtiniai būna įvairių formų, todėl nesinori turite dėvėti pynimo, jei jums nepatinka jiems.

Galite sporto Pintinės, LOC plėtinius arba Senegalo posūkiais. Jūs taip pat rasite pynimo plaukus, kuri imituoja natūralias tekstūras, moterims, kurie nori suteikti savo garbanos pertrauką, bet vis tiek pademonstruoti natūralų Vibe. Eksploatacijos plaukus aukštyn ir toli už kelių savaičių gali užtrukti apie day-to-day priežiūros rūpesčių toli ir suteikti jums galimybę ištirti daugiau galimybių kai jūsų plėtiniai pašalintas.

Paimkite jį lengva su šilumos

Jis gali būti labai patrauklus kristi atgal į tiesinimo įpročius, ypač jei jūsų plaukai išgyvena nepatogią fazės, ar jūs vis nusivylė Perėjimas kelionę. Kai kurios moterys pasiekti, kad pažįstamas ir šilumos stiliaus savo plaukus. Nėra nieko blogo su tuo, jei tik tai padaryti kartais; kitaip, pastovus tiesinimo ne padėti jums tapti labiau patenkintas savo tekstūrą.

Vietoj bando suderinti savo naująjį augimą anksčiau perdirbtų plaukams, kuris gali tapti sudėtingas ir daug laiko atimantis su kiekvienu natūralių plaukų jums įgyti, darbo colio atitiktų jūsų tiesinami plaukai su savo unikalia tekstūra. Tai švelnesnis būdas gydyti jūsų garbanos ir tai padeda jums priprasti prie matydami, kaip jums atrodo su visiškai garbanotais / Keistą / coily "Ar.

load...