10 blogiausių dalykų, kuriuos reikia padaryti juodais plaukais

10 lapkričio 2018

Ar jūs kada nors susimąstėte, kodėl jūsų plaukai neatrodo klestėti, kaip jūs manote, kaip turėtų? Galai visada sausas arba tai retinimas, nepaisant jūsų geriausių pastangų plaukų priežiūrai. Nors tai kartais atrodo, kad mes darome viską, ką galime imtis gerai prižiūrėti mūsų garbanos, tai ne visada. Ar jūs padaryti bet šių "plaukų nusikaltimus"? Jei taip, tai gali būti, kodėl jūs nematote kiek augimą ar blizgesį. Šie 10 blogų dalykų daryti, juodais plaukais gali neigiamai pakenkti savo sveikatai, todėl, jei matote save daro bet kurį iš jų, stop.and pamatyti, jei jūsų karčių sveikata negerėja.

Per daug šilumos

Įrankiai, kurie daro mūsų gyvenimą paprasčiau taip pat gali pažeisti plaukus, kai jie netinkamai. Tai dienraščiui "guzas" su savo patikimas garbanoti geležies gali lėtai, bet užtikrintai išdžiūti savo galus. Net vienkartinis programa su kaitros gali visam laikui nužudyti savo plaukus, todėl take it easy. Pabandykite švelnesnis metodus teikiant curl ir apimtį Jūsų garbanos, tokių kaip vyniojimo naktį ar satino dengtas volai. Kartais kamuolį su šilumos stiliaus priemonė turėtų būti saugūs, bet visada naudoti šilumos protectant kaip barjeras tarp karšto geležies ir plaukus.

load...

Gera šilumos saugančių pabandyti

Balinimo

Balinimo yra baltos aprangos, ir kai jis ateina į juodų plaukų, jums reikia užduoti sau, jei norite sveikų spynos arba būti platinos šviesiaplaukė - nes jūs paprastai negali turėti abu. Natūralus plaukai kartais gali atlaikyti šį ekstremalų apšvietimą, bet ne be sunkių ir dažnai kondicionavimo, bet jei jums dėvėti tavo atsipalaidavę, pasirinkti kitą spalvą, geriausia vieną, kad nėra Pakelkite Gamtinis pavėsis daugiau nei tris lygius.

Stripping relaxers

Jei naudojate majonezo išbandyti ir juostelės yra relaxer iš savo plaukų, bent jau jūs nedarote tai ilgalaikę žalą (nors jūs nedarote nieko kito be dangos plaukus su prieskonis). Bet jei jūs naudojate indų ploviklį, šiurkštus šampūnai ar produktus, kurie žada juostelės chemikalus, tada jums yra labai tikėtina, sukelia jūsų plaukų žalos. Relaxers yra nuolatinė - kartą kreipėsi į plaukus, cheminės procesas keičia ją. Nieko bus juostelės yra relaxer, todėl išsaugoti savo actas, kokoso pieno ir plovikliu. Bet praktika kantrybės arba padaryti didelę pjaustyti. Daugiau »

load...

Naudojant netinkamus produktus

Vaikščioti į daugumą vaistinėse ar nuolaidų parduotuvėse ir yra tikimybė, pamatysite "etninės plaukai" eilėje ar mažai out-of-the-way kampe. Tai kur mažmenininkus akcijų parduodamų produktų link Afrikos Amerikos vartotojams. Problema yra tai, kad daugelis iš šių produktų nėra gerai juodais plaukais. Jie dažnai būna dūsta ingredientų, pavyzdžiui, naftos, ar yra tokia sunki, kad nėra jokio būdo jūsų plaukai bus "atšokti ir elgtis." Vietoj pasiekė pirmą stiklainį, kuri žada akimirksniu augimą (nėra tokio dalyko), pažvelgti į ingredientų etiketėje. Jei naftos arba Petrolatum yra vienas pirmųjų sąraše, padėkite jį atgal. Jūs taip pat galite palikti etninę eilėje apskritai ir išplėsti savo prekybos akiratį. Prekių ženklai kaip Paul Mitchell, Jane Carter sprendimus ir taukmedžio drėgmės dirbti su visų plaukų tekstūros. Jūsų sveiko maisto parduotuvė yra puiki vieta apsipirkti. Nereikia naudoti pigus, prastai pagaminti produktus, kurie nesinaudoja savo karčius.

load...

Smart Produkto Rekomenduojame:

Šampūnu per dažnai

Daugiau:

Dienos šampūnu yra gerai kai plaukų tekstūros, bet juodi plaukai nėra vienas iš jų. Net jei šampūnu rekomenduojama vieną ar du kartus per savaitę, įsitikinkite, kad jūs naudojate švelnius valiklius. Venkite bet kad yra natrio laurilsulfatas, tai medžiaga, kuri suteikia šampūno daug putoja, kuris yra puikus išpardavimas natūralių aliejų iš, to, ką norite gerai sudrėkintas garbanos, kad neatlieka priešais.

Ne šampūnu pakankamai dažnai

Pagalvokite apie tai: jeigu jums vaikščioti aplink dėvėti kepurę visą dieną, jūsų plaukai yra taikomos dulkių, purvinas oras, grime, ir tarša. Jūs plauti savo kūną kiekvieną dieną - tikiuosi. Nors jums nereikėtų plauti juodi plaukai kiekvieną dieną, ji turi matyti šiek tiek vandens dažniau nei kartą per mėnesį. Ne šampūnu ir leisti purvo kaupimasis neauga plaukus. Bent kartą per savaitę yra geras grafikas laikytis už šampūnu, bet apsvarstyti savo gyvenimo būdą, taip pat. Jei naudotis dažnai, Jums gali tekti įtraukti bendradarbius plauna į savo režimą; Jei jūsų plaukai yra labai trumpas ir natūralus, valymo tai tris kartus per savaitę nesiruošia būti džiovinami, jei jūsų plaukai yra atsipalaidavęs ir spalvos. Nepriklausomai šampūnas įprastas jums sekti, kad jis reguliariai. Daugiau »

Traukdami plaukus stora

Šukuosena neturėtų pakenkti, ir jei tavo daro, arba sukelia mažyčius nelygumus plėtoti savo Valsčiaus, tai per trumpas. Per daug vaikų ir moterų skaudžias šukuosenas, kurios nėra būtinos. Tai nereiškia, kad jūs negalite dėvėti elegantiškas plaukai surišti į uodegą, jei žinote atrodo gerai jums, bet tai nereiškia, jums reikia atlaisvinti jį prieš miegą, o ne dėvėti tą pačią stiliaus diena po dienos. Pintinės yra puikus mažai priežiūros, apsaugos 'daryti, kai padaryta teisingai. Kai daroma neteisingai, jie gali būti greitai kūrinys retais hairlines ir nuolatinis plaukų slinkimas. Daugiau »

Overprocessing

Iki šiol jūs turbūt žinote netaikyti relaxer anksčiau perdirbtų plaukai, bet su tiek daug žmonių taikant chemikalų namuose, tai labai lengva padaryti šią klaidą. Pridėti nuolatinis spalva (ypač Lęšius pašviesinti), kad ištiesinti plaukai ir jūs dažnai turite receptą disasteror bent overprocessed garbanos. Norėdami išvengti šio plaukų nusikaltimą, tai geriausia pamatyti stilistas ReLaxEr ir spalvų programas. Tai taip pat gera idėja, kad sąžiningas stilistas ant rankų, tas, kuris pasakys, kad pelenų blondinė nesiruošia nieko daryti savo atsipalaidavęs plaukų, išskyrus sausąjį jį. Kartais, mes negalime gauti viską, ką nori mūsų šukuosena - kad tai, ką pynimai už. Daugiau »

Šiurkščiai elgdamiesi

Beveik kiekvienas gauna raizginius tam tikru momentu, bet tai kaip jums tvarkyti juos, kad nustato, ar jums išlaikyti plaukus ar jums traukite jį. Vietoj yanking ne raizginius, dirbti per juos pirštais ir tada su plataus ketera. Detangle o jūsų plaukai yra prisotintas kondicionieriaus, jei reikia. Jei skubate, išsaugoti savo untangling, kai esate ne - tai kai mes skubėti daryti tai, ko taip dažnai veda į traukdami maždaug vietoj darbo per švelniai.

Laikant ant padalinti baigiasi

Ponios, kurie bando augti ilgesni spynos dažnai labai sunku su šiuo vienu, bet pašalinant Split baigiasi yra būtinas sveikų plaukų. Norite daugiau turėti ilgas karčius su plonais, permatomas skyriuose, kur jis nulaužia? Arba jūs, o pradėti nuo trumpesnis, bet su stipriais, storas spynos? Deja, kai kurios moterys pasirenka pirmąjį variantą ir vaikščioti aplink su nesveika plaukams, kuris rodo. Split baigiasi ne išspręsti patys - jūs turite apdaila juos, kaip reikia neleisti jiems keliaujant toliau iki plauko ir skaldymą net daugiau.

load...